خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1764417 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

روحانی نمی‌تواند آینده‌ای در سپهر سیاسی ایران برای خود در نظر بگیرد

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 10:42
یک فعال اصلاح طلب گفت: آینده سیاسی آقای روحانی از همین الان مشخص است و او نمی‌تواند آینده‌ای در سپهر سیاسی ایران برای خود در نظر بگیرد.
سياسي،روحاني،اصلاح،آينده،طلب

صوفی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:
علی صوفی فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت‌و‌گو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص آینده سیاسی حجت‌الاسلام حسن روحانی گفت: آقای روحانی هیچ وقت خود را اصلاح طلب معرفی نکرد و طبعا در آینده او به عنوان یک اصلاح طلب در عرصه سیاسی کشور حضور نخواهد داشت.
این فعال اصلاح طلب ادامه داد: اینکه روحانی چه جایگاهی در بین مردم خواهد داشت یا آینده سیاسی او چه خواهد بود، مشخص است.
مردم به شدت از او ناراضی هستند و اصلاح طلبان هم که جامعه رای او بودند به خاطر ضربه‌ای که از عملکرد روحانی دیدند، از او استقبال نخواهند کرد.
او افزود: آینده سیاسی آقای روحانی از همین الان مشخص است و او نمی‌تواند آینده‌ای را در سپهر سیاسی ایران برای خود در نظر بگیرد.
صوفی در پایان گفت: روحانی هنوز وقتی نزدیک به یک سال دارد و اگر در این حدود یک سال بخت با او یار باشد و گشایشی در مشکلات کشور ایجاد شود، می‌تواند آینده سیاسی او را تحت تاثیر قرار دهد.
بیشتر بخوانید:
بعضی از سیاسیون در میانه راه، خط عوض می‌کنند
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1764417 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.