خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1754168 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دانشگاه فنی و حرفه‌ای آذربایجان‌غربی توسعه مهارت‌ها در مراکز رشد را دنبال می‌کند- اخبار آذربایجان غربی

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 10:41
گروه‌ها استان‌ها- رییس دانشگاه فنی‌و حرفه‌ای آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه توسعه مهارت‌ها در مراکز رشد از اولویت‌های این دانشگاه است، گفت: با توجه به گسترش ویروس کرونا با چالش چگونگی فعالیت روبرو بوده که باید طوری فعالیت‌ و برنامه‌ریزی کرد تا هسته
دانشگاه،اشاره،كرونا،يوسفي،فناور،آزادانديشي،مجازي،ويروس،معظم،رهب…

سیروس یوسفی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در ارومیه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری اظهار داشت: ایشان سالانه متناسب با شرایط حاکم بر کشور، آن سال را به نامی مزین می کنند تا مسئولان این مهم را سرلوحه برنامه ریزی‌های کشور قرار دهند و حال چهار سال است که کشورمان به طور مستمر رنگ و بوی تولید می‌دهد.
وی افزود: در این راستا سعی شده تا از فضای کارگاه‌های این دانشگاه بهترین استفاده را کرده و در جهت هم‌افزایی و افزایش تولید گام‌های موثری را برداریم.
رییس دانشگاه فنی‌و حرفه‌ای قاضی طباطبائی آذربایجان‌غربی بیان کرد: این دانشگاه با بهره‌گیری از توان افراد متخصص و کار آمد و نیز بر مبنای ظرفیت‌‌های بالقوه خود در راستای تحقق اهداف و رسالت دانشگاه فنی و حرفه ای به عنوان دانشگاهی کار آفرین و اشتغال‌زا است، موفق به اخذ مجوز فعالیت کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری شده است.
وی با اشاره به اینکه توسعه مهارت‌ها در مراکز رشد از اولویت‌های این دانشگاه است، گفت: با توجه به گسترش ویروس کرونا با چالش چگونگی فعالیت روبرو بوده که باید طوری فعالیت‌ و برنامه‌ریزی کرد تا هسته‌های فناور در دانشگاه شکل بگیرد.
یوسفی به انعقاد تفاهم‌نامه ‌مابین دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای و پارک علم و فناوری استان نیز اشاره و عنوان کرد: این تفاهم‌نامه همکاری با هدف توسعه کسب و کارهای نوین و اقتصاد مهارت بنیان با تاکید بر اجرای آموزش‌های مهارتی و عمل به منویات مقام معظم رهبری و رساندن واحدهای فناور به سطح تجاری‌سازی و تبدیل شدن به شرکت‌های دانش‌بنیان منعقد شده است.
وی با اشاره به اینکه، کرسی‌ آزاداندیشی بهترین روش تعامل افکار است، افزود: زمینه و شرایط برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی در این دانشگاه به طور کامل فراهم است و قوانین موجود از برگزاری این کرسی‌ها حمایت می‌کنند و دانشگاهیان نیز تمایل دارند این نشست‌ها به بهترین نحو ممکن برگزار شوند اما به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی این امکان به دانشجویان داده می‌شود تا مطالبات و خواسته‌های خود را ارائه کنند.
یوسفی به اهم فعالیت‌های این مرکز در دوران کرونا اشاره و اظهار داشت: کرونا سبب شد فعالیت‌ها و اقدامات در دانشگاه دگرگون شود و در سال جدید نیز برخی کلاس‌ها به صورت مجازی و کلاس‌های عملی با توجه به اینکه نیاز به مهارت‌آموزی دارند نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ 7548/ عبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1754168 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.