خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1757184 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

آیین تجلیل از سربازان نمونه استان کرمان با محوریت نیروی انتظامی برگزار می‌شود- اخبار کرمان

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 10:41
گروه استان‌ها- معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی استان کرمان از برگزاری آیین تجلیل از سربازان نمونه استان کرمان با محوریت نیروی انتظامی خبر داد.
انتظامي،نيروي،استان،مقدس،دفاع،كرمان،هفته،برگزار،ايام،امنيت،خ ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، سرهنگ مجید خواجویی صبح امروز در نشست خبری بزرگداشت هفته دفاع مقدس در استان کرمان با بیان اینکه دشمن دست از دشمنی خود علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی بر نداشته است اظهار داشت: امروز ادامه دادن راه شهدا بر ما واجب است چرا که این شهدا بودند که عزت و اقتدار کشور را به‌وجود آوردند.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی از جنگ تحمیلی و نیروی انتظامی تا شهدای مدافع حرم و مدافعان سلامت گفت: درب باغ شهادت در نیروی انتظامی همچنان باز است و برای تامین امنیت کشور این نیروها جان خود را تقدیم می‌کنند.
معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی استان کرمان با بیان اینکه نظم و امنیت در جامعه یک محصول اجتماعی است و از مردم به‌واسطه همکاری آنها در برقراری امنیت عمومی جامعه قدردانی می‌کنیم افزود: در آستانه آغاز ایام هفته دفاع مقدس قرار داریم و ناجا نیز برنامه‌هایی برای گرامیداشت این هفته در استان کرمان تدارک دیده است.
وی با اشاره به اینکه نمایشگاه نقش نیروی انتظامی در دفاع مقدس در این ایام در موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود گفت: برنامه‌های مشترکی نیز با سایر نیروهای مسلح مستقر در استان داریم.
خواجویی با بیان اینکه تامین امنیت تمام برنامه‌هایی که در هفته دفاع مقدس در استان برگزار می‌شود بر عهده نیروی انتظامی است ادامه داد: این برنامه‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه آیین تجلیل از سربازان نمونه استان کرمان با محوریت نیروی انتظامی برگزار می‌شود گفت: این برنامه با همکاری سپاه و ارتش اجرایی می‌شود و از تعدادی از سربازان نمونه استان که در عرصه‌های مختلف اثرگذار بوده‌اند، تجلیل خواهد شد.
معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی استان کرمان با بیان اینکه در هفته دفاع مقدس کمک‌های مومنانه مورد تاکید مقام معظم رهبری توسط مجموعه نیروی انتظامی بین نیازمندان توزیع خواهد شد افزود: مواسات و همدلی ایجاد شده در کشور بعد از بیانات رهبر معظم انقلاب بسیار گسترده شده و از ابتدای این طرح در دو مرحله کمک‌های مومنانه در استان داشته‌ایم.
وی با اشاره به اینکه تعدادی از پرسنل نیروی انتظامی ماهانه بخشی از حقوق دریافتی خود را به این کمک‌ها اختصاص داده‌اند گفت: در ایام هفته دفاع مقدس دیدار با خانواده شهدا و سرکشی از آنها را در برنامه داریم.
خواجویی با بیان اینکه در 11 شهر استان که نماز جمعه برگزار می‌شود فرماندهان نیروی انتظامی در ارتباط با دفاع مقدس سخنرانی پیش از خطبه‌ها را انجام می‌دهند افزود: تجلیل از کادر درمان بیمارستان‌ها که در ایام شیوع ویروس کرونا زحمات زیادی کشیده‌اند نیز در دستور کار نیروی انتظامی است.
انتهای پیام/511/حبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1757184 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.