خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1772809 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اینترنتی شدن تعویض پلاک در اصفهان از روز شنبه

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 10:31
اصفهان-رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت:از روز شنبه،۲۹ شهریورماه، تعویض پلاک در اصفهان اینترنتی انجام می شود و بدون نوبت اینترنتی خدماتی ارائه نخواهد شد.
نوبت،پلاك،شماره،اينترنتي،اصفهان،تعويض،انتخاب،مراكز،دريافت

سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه از ۲۹ شهریورماه خدمات تعویض پلاک در اصفهان فقط اینترنتی انجام می‌شود، اظهار داشت: از روز شنبه خدمات تعویض پلاک در مراکز شماره یک و دو کلانشهر اصفهان فقط به صورت اینترنتی انجام می‌شود.
وی افزود: شهروندان به هیچ عنوان بدون نوبت اینترنتی به مراکز تعویض پلاک مراجعه نکنند.
رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه هر شخص بر اساس شماره ملی و شماره تلفن همراه که به نام شخص باشد مجاز به دریافت یک کد کاربری است، تصریح کرد: درج آدرس محل سکونت متقاضی در فیلد مربوطه الزامی است.
هر فرد از زمان نوبت دهی به مدت یک ساعت فرصت مراجعه به مراکز را خواهد داشت؛ در غیر این صورت با ارسال پیامک نوبت وی لغو می‌شود.
وی افزود: هر خودرو در طول روز برای یک مرتبه مجاز به اخذ خدمات و تعویض پلاک است و در صورت نقص مدارک و ایرادات احتمالی شخص صرفاً تا پایان وقت اداری همان روز مجاز به اخذ خدمات با نوبت اولیه است و در غیر این صورت نیاز به دریافت نوبت جدید در روزهای بعدی است.
سرهنگ محمدی با اشاره به اینکه دریافت نوبت برای خودروهای نو شماره و وارداتی بدون پلاک صرفاً با شماره شاسی امکان پذیراست، گفت: دریافت پلاک تهران، از مراکز تعویض پلاک اصفهان امکان پذیر نیست.
وی بیان داشت: فرایند ثبت نام از این قرار است که متقاضی به سایت www.rahvar۱۲۰.ir مراجعه می‌کند و با انتخاب گزینه نوبت دهی اینترنتی مرکز شماره گذاری و ورود به سایت نوبت دهی اینترنتی و آیتم ثبت نام کاربران مشخصات شخصی خود را وارد می‌کند.
رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به بازگشت مجدد به سامانه نوبت دهی اینترنتی گفت: نام مرکز شماره یک و دو اصفهان انتخاب می‌شود و در صفحه جدید متقاضیان با انتخاب نوع خدمت و باز شدن تقویم نوبت دهی به ترتیب تاریخ و ساعت را انتخاب کنند و پس از تکمیل اطلاعات جدید و ورود ثبت شود و در نهایت گزینه تأیید نهایی را انتخاب کنند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1772809 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.