خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1754260 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ارائه تسهیلات فعال سازی واحد گیاهان دارویی/ لزوم توسعه زیرساخت ها

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 10:31
یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد از ارائه تسهیلات برای فعال سازی واحد گیاهان دارویی مستقر در مجتمع شماره یک فناوری یاسوج خبر داد.
رفع،مشكلات،مجتمع،واحد،رصد،كلانتري

به گزارش خبرنگار مهر، حسین کلانتری پیش از ظهر پنجشنبه در بازدید از واحدهای مستقر در مجتمع شماره یک فناوری یاسوج، افزود: مشکلات واحد گیاهان دارویی ارمغان سلامت زاگرس که در این مجتمع در حال توسعه و فعال سازی بوده، رفع خواهد شد.
کلانتری با بیان اینکه در راستای بهره برداری از این واحد پیگیری برای ارائه تسهیلات را خواهیم داشت: تصریح کرد: همچنین مشکلات زیرساختی این واحد رصد و رفع خواهد شد.
استاندار از پیگیری رفع مشکل گازرسانی و بهبود جاده دسترسی مجتمع خبر داد و تصریح کرد: با هدف تحقق تولید در این مجموعه و فعالیت شرکت‌ها، احصای مشکلات و رفع آن در دستور کار قرار می‌گیرد.
وی ابراز داشت: در این بازدید مدیران بخش‌های متولی نیز حضور داشته تا با رصد و بررسی مشکلات، نسبت به رفع آن اقدام شود.
استاندار با تاکید بر توسعه کسب و کارهای نو، عنوان داشت: باید از ظرفیت‌ها به شکل مطلوب با هدف رشد اشتغال و تولید استفاده کرد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1754260 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.