خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1765117 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

سهم استان زنجان از راهدارخانه‌های کشور ۳.۴ درصد است

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 10:31
زنجان-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان،از وجود ۳۰ راهدار خانه فعال در استان زنجان خبر داد و گفت: سهم استان از کل راهدار خانه‌های کشور ۳.۴ درصد است.
استان،زنجان،درصد،كشور

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالحسین علی اکبری صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران، از وجود ۳۰ راهدار خانه فعال در استان زنجان خبر داد و گفت: سهم استان از کل راهدار خانه‌های کشور ۳.۴ درصد است.
وی تعداد سامانه‌های توزین در حال حرکت را سه مورد اعلام کرد و یاد آورشد: تعداد سامانه‌های ثبت تخلفات سرعت در استان ۳۲ سامانه است که سهم استان از کل کشور ۲.۲ درصد است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان، تعداد دوربین‌های نظارتی استان را ۳۸ دوربین اعلام کرد و یاد آورشد: سهم استان از سهم دوربین‌های نظارتی کشور ۴.۴ درصد است.
علی اکبری به میزان ترددها در استان زنجان اشاره کرد و افزود: طی پنج ماهه سالجاری تردد در جاده‌های استان زنجان بیش از ۵۳ درصد کاهش دارد.
وی همچنین تعداد مجتمع‌های خدمات رفاهی استان را ۲۲ مورد اعلام کرد و گفت: سهم استان از کشور ۲.۷ درصد است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان، بر نظارت و بازرسی از مجتمع‌های بین‌راهی در استان زنجان تأکید کرد و افزود: اداره راهداری نظارت لازم از مجتمع‌های بین‌راهی را دارد و حق مردم است که از خدمات خوبی بهره مند شوند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1765117 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.