خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1775989 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

افتتاح واحد تولید ماسک پزشکی در یاسوج/ تولید روزانه ۵۰۰۰ ماسک

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 10:31
یاسوج‌- کارگاه تولید ماسک سه لایه پزشکی در یاسوج افتتاح شد.
ماسك،كارگاه،توليد،شيفت

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارگاه تولیدی ماسک سه لایه رؤیا نمای سلامت با تولید ۵۰۰۰ عدد ماسک در روز و ۲۵۰۰ عدد در یک شیفت کاری به بهره برداری رسید.
شمس الدین هاشمی از افزایش ظرفیت این واحد تا ۸۰۰۰ ماسک در روز با گسترش شیفت تولید خبر داد و افزود: اشتغالزایی مستقیم ۱۰ نفر از جمله خروجی‌های این طرح است.
هاشمی اشتغال زایی غیر مستقیم کارگاه تولید ماسک سه لایه را ۱۵ نفر دانست و گفت: برای بهره برداری از این کارگاه بیش از ۳۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.
رئیس پارک علم و فناوری استان خاطرنشان کرد: بیش از ۷۰ میلیون تومان مواد اولیه در این کارگاه وجود دارد و ماسک‌ها از طریق دستگاه‌ها و پارچه‌های استاندارد و بهداشتی ساخت داخل تولید می‌شوند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1775989 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.