خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1764315 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

انتقال فرهنگ مقاومت به نسل جدید

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 10:09
جانشین سپاه ثارالله استان کرمان گفت: باید فرهنگ ایثار و شهادت را نشر بدهیم زیرا اکنون در حال جنگ اقتصادی و فرهنگی هستیم و باید فرهنگ مقاومت را به نسل جدید منتقل کنیم و برای جلوگیری از ناامیدی آنها امیدبخشی کنیم.
مقدس،دفاع،برنامه،كرمان،روز،استان،سپاه،ايام،فرهنگ،هفته،چهلمين ...

ایسنا/کرمان جانشین سپاه ثارالله استان کرمان گفت: باید فرهنگ ایثار و شهادت را نشر بدهیم زیرا اکنون در حال جنگ اقتصادی و فرهنگی هستیم و باید فرهنگ مقاومت را به نسل جدید منتقل کنیم و برای جلوگیری از ناامیدی آنها امیدبخشی کنیم.
"محمدعلی نظری" صبح امروز ۲۷ شهریورماه در نشست خبری با اشاره به برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس اظهار کرد: امسال به دلیل شیوع کرونا برخی از برنامه های هرساله را نداریم اما سعی کردیم با برنامه های دیگر این خلاء را پر کنیم.
وی افزود: باید فرهنگ ایثار و شهادت را نشر بدهیم زیرا اکنون در حال جنگ اقتصادی و فرهنگی هستیم و باید فرهنگ مقاومت را به نسل جدید منتقل کنیم و برای جلوگیری از ناامیدی آنها امیدبخشی کنیم.
نظری تصریح کرد: امسال برنامه های هفته دفاع مقدس برای ۱۰ روز پیش بینی شده و چهلمین سال تهاجم عراق به ایران است.
وی با اشاره به اینکه اکثر برنامه ها با عنوان پلاک ۴۰ و چلچله طراحی شده، بیان کرد: در این ۱۰ روز افتتاح خانه محرومان در ۱۱ شهرستان داریم که منازل نیمه ساز و کپری مردم بازسازی و تکمیل شده، همچنین مسکن مددجویی کمیته امداد و بهزیستی افتتاح خواهد شد.
جانشین سپاه ثارالله استان کرمان گفت: طرح های اجرا شده توسط گروه های جهادی در راستای محرومیت زدائی نیز در این ایام بهره برداری می شود که شامل دو طرح آبرسانی و انتقال آب روستائی، افتتاح مسجد، خانه عالم، لایروبی قنوات، زمین ورزشی روباز در محله الله آباد کرمان و ...
است.
وی با اشاره به دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کرمان در ایام هفته دفاع مقدس اظهار کرد: در ایام ۱۰ روز گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس بازدید از موزه دفاع مقدس کرمان رایگان است و هر روز موزه از ساعت هشت صبح تا بعد از نماز مغرب و عشاء فعال است.
نظری تصریح کرد: در دفاع مقدس همه اقشار مختلف جامعه نقش داشتند و در ویژه برنامه پلاک ۴۰ (صدا و سیما) در این ۱۰ روز به نقش همه دستگاه ها و اقشار پرداخته می شود.
وی بیان کرد: برگزاری رژه موتوری مشترک ارتش، ناجا و سپاه در نخستین روز از هفته دفاع مقدس با میزبانی نیروی انتظامی، برنامه دانش آموزی میثاق با شهداء و نواختن زنگ ایثار و شهادت، اهداء نشان حاج قاسم به تعداد ۵۰۰۰ مورد در مدارس، اعزام تیم های پزشکی به مناطق کم برخوردار به ویژه در جنوب استان و حاشیه شهر کرمان توسط بیمارستان ها و بهداری های ارتش، ناجا و سپاه، تجلیل از بانوان ایثارگر دوران دفاع مقدس نیز سه شنبه هشتم مهرماه و تجلیل از کادر سلامت از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده در ایام هفته دفاع مقدس امسال در استان کرمان است.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1764315 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.