خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1765515 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

برگزاری ۱۹۱ برنامه تخصصی ویژه دفاع مقدس در خراسان شمالی

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 26 شهریور 1399 - 11:45
بجنورد- فرمانده سپاه خراسان شمالی از برگزاری ۱۹۱ برنامه تخصصی در اقشار بسیج استان به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: برنامه‌ها از ۲۶ مهرماه آغاز خواهد شد.
مقدس،دفاع،خراسان،شمالي،هفته،مقاومت،برنامه،چمن،بسيج،اجرايي،جش ...

به گزارش خبرنگار مهر، سردار ابوالقاسم چمن صبح امروز در نشست خبری که در محل دهکده مقاومت بسیج به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، با اشاره به اهمیت ترویج و اشاعه فرهنگ مقاومت در جامعه و نسل جدید اظهار کرد: ۸ سال دفاع مقدس در سایه ولایت رهبری و همبستگی مردم، بااقتدار نیروهای مسلح شکوفایی بخش‌های مختلف کشور را رقم زد.
فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی تبیین معارف و ترویج ارزش‌های شهدا و ایثارگران در جامعه را باعث پیش برد اهداف نظام در برابر سلطه گران دانست و گفت: ایستادگی برابر دشمن بافرهنگ عاشورایی دفاع مقدس امکان‌پذیر است زیرا این ۸ سال مظهر ایستادگی مردم، امام و مسئولان برابر تهاجم همه‌جانبه دشمنان بود.
وی با تأکید بر اتحاد کلمه و وحدت در دفاع مقدس افزود: اکنون نیز با همان روحیه، مجموعه بسیج محرومیت‌زدایی را به‌عنوان یکی از رسالت‌های اصلی خود قرار داده است.
چمن با تشریح برنامه‌های چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس اظهار کرد: ۴۰۳ عنوان برنامه در بخش‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصاد مقاومتی در خراسان شمالی تعریف‌شده که طی آن ۲۱۲ برنامه در سطح نواحی و شهرستان‌های ۸ گانه استان اجرایی می‌شود.
فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی ۱۹۱ برنامه تخصصی در اقشار مختلف بسیج را از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس برشمرد و گفت: بازسازی عملیات نصر در شهرستان اسفراین، برپایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس با حضور دستگاه‌های اجرایی نقش‌آفرین در جنگ تحمیلی به‌صورت محدود، تقدیر از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس و رونمایی از سرودها و نمایش‌های انقلابی و دفاع مقدس ازجمله برنامه‌های پیش‌بینی‌شده طی این هفته در خراسان شمالی است.
وی از برگزاری هفته دفاع مقدس ویژه خراسان شمالی نیز خبر داد و افزود: این برنامه از ۲۶ مهرماه تا ۲ آبان ماه با محرومیت نقش‌آفرینی خراسان شمالی در دفاع مقدس اجرایی می‌شود.
چمن در انتها از برگزاری جشنواره فیلم مقاومت در استان نیز خبر داد و گفت: خراسان شمالی حائز بیشترین آثار ارسالی به جشنواره شده و دبیر جشنواره فیلم مقاومت در مراسم اختتامیه خراسان شمالی حضور پیدا می‌کند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1765515 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.