خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1765515 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تولید روزانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار ماسک توسط بسیج اصناف البرز

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 26 شهریور 1399 - 11:45
کرج - رئیس بسیج اصناف استان البرز گفت: این سازمان اقدام به خرید ۱۸ میلیون متر پارچه برای تولید یک میلیون و ۲۰۰ هزار عدد ماسک در روز کرده است.
ماسك،بسيج،توليد،اصناف،استان

علی ترکاشوند در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به نقش تأثیرگذار بسیج در مبارزه با کرونا، اظهار کرد: بسیج از ابتدای شیوع این بیماری پای کار آمد و با استفاده از ظرفیت‌های جهادی خود در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار گرفت.
وی با اشاره به نیاز جامعه به ماسک بهداشتی بیان کرد: بسیج اصناف استان البرز در این راستا اقدام به خرید ۱۸ میلیون متر پارچه برای تولید یک میلیون و ۲۰۰ هزار عدد ماسک در روز کرده است، این پارچه‌ها تولید داخل بوده و تمامی استانداردهای لازم برای تولید ماسک را دارا هستند.
رئیس بسیج اصناف استان البرز با بیان اینکه باید همواره به سمت خودکفایی پیش برویم، خاطرنشان کرد: نیاز استان به ماسک با این اقدام بسیج اصناف به طور کامل رفع می‌شود و در آینده توانایی تأمین نیاز دیگر استان‌ها را نیز خواهیم داشت.
وی با بیان اینکه در مراحل تولید ماسک تمامی پروتکل‌های بهداشتی با بیشترین نظارت ممکن رعایت می‌شود، متذکر شد: در تلاش هستیم تا ماسک‌های تولیدی را با قیمتی پایین‌تر از قیمت مصوب بین شهروندان توزیع کنیم.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1765515 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.