خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1765535 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

رفع موانع تولید و مبارزه با فساد اقتصادی روی میز بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای

فارس | سیاسی | چهارشنبه، 26 شهریور 1399 - 11:35
مسئول ستاد راهبری بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور گفت: دبیرخانه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی این دانشگاه با ماموریت پیگیری مسائل مربوط به دانشگاه و مسائل کلان خصوصا موانع تولید و مبارزه با فساد اقتصادی تشکیل خواهد شد.
دانشگاه،فني،كشور،مسائل،دانشجويي،حرفه،بسيج،مسئول،صنعت،ماموريت ...

مسئول ستاد راهبری بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور گفت: دبیرخانه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی این دانشگاه با ماموریت پیگیری مسائل مربوط به دانشگاه و مسائل کلان خصوصا موانع تولید و مبارزه با فساد اقتصادی تشکیل خواهد شد.
به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، آرمان عباسی مسئول ستاد راهبری بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به وسعت قابل توجه دانشگاه فنی و حرفه ای در سطح ایران اسلامی، گفت: دانشگاه فنی و حرفه ای به عنوان پر جمعیت ترین مرکز دانشگاهی کشور در حوزه تربیت نیروی انسانی متخصص در صنعت، نقش مهمی در جهش تولید کشور داشته و دارد.
وی ادامه داد: این دانشگاه از آن جهت که ماموریت تربیت منابع انسانی لازم جهت گردش چرخ صنعت را به دوش می کشد، می‌تواند اصلی ترین نقش در رفع موانع و مشکلات صنعت کشور را ایفا کند؛ از این جهت می بایست اساسی ترین مسائل صنعت کشور در راستا تربیت منابع انسانی کاربردی و کارا احصا و با نگاهی کارشناسی حل شود.
مسئول ستاد راهبری بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور اذعان کرد: از مهمترین مسائل دانشگاه فنی و حرفه ای به عنوان اصلی ترین مرکز تربیت نیرو انسانی متخصص صنعت، وجود نظام آموزشی معیوب و نا کاراست؛ از دیگر سو بی عدالتی در توضیع منابع بین دانشگاه کشور گریبان دانشگاه فنی و حرفه ای را گرفته و اجازه تحولات اساسی در این دانشگاه را نمی دهد.
وی در ادامه افزود: هر چند در سالهای بعضی از مدیران این مرکز آموزشی بزرگ همواره سعی داشتند در راستا تاکیدات رهبر معظم انقلاب گامی به سوی تحول در نظام آموزش این دانشگاه بردارند، اما اهم مدیران مربوطه مشی جهادی در راستا نداشته و از کنار بسیاری از مسائل با بی توجهی عبور کردند.
عباسی در بخش دیگر از سخنان خود تصریح کرد: بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در فرآیند مطالعات ده ماهه خود توانست با احصا نظام مسائل این دانشگاه در قالب طرحی جامع مسیری روشن به سوی تحقق تام ماموریت های این مرکز دانشگاهی ترسیم کرده؛ بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای تلاش خواهد داشت ضمن همراهی با مدیران مسئول دانشگاه مسائل مربوطه را حل کند
وی تاکید کرد: دبیرخانه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در همین راستا و به منظور عملیاتی سازی فرآیند حل مسائل فوق طی هفته جاری تشکیل و در ماه آینده با برگزاری انتخابات اولین نشست ملی خود را برگزار می کند.
این فعال دانشجویی تاکید کرد: ماموریت شورای تبیین مواضع پیگیری مسائل مربوط به دانشگاه فنی و حرفه ای و از دیگر سو مسائل مبتلابه کشور خصوصا در حوزه موانع تولید و مبارزه با فساد اقتصادی خواهد بود.
وی در پایان گفت: حمید رضا رحیمی عراقی به عنوان مسئول تشکیل دبیرخانه این شورا و برگزاری انتخابات مربوطه از سوی ستاد مرکزی این بسیج دانشجویی انتخاب شده است.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1765535 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.