خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1765512 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بی اطلاعی هیأت بحرینی از مفاد توافقنامه سازش

مهر | بین‌الملل | چهارشنبه، 26 شهریور 1399 - 11:34
یک خبرنگار صهیونیست از بی اطلاعی اعضای هیأت بحرینی از مفاد توافقنامه سازش با رژیم صهیونیستی در حین امضای آن خبر داد.
توافقنامه،صهيونيستي،رژيم،جمهور،رئيس،نتانياهو،صربستان،امضا،كاخ

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از القدس العربی، «نوعا لانداو» خبرنگار بخش بین الملل روزنامه صهیونیستی هاآرتض گزارش داد که اعضای هیأت بحرینی که شب گذشته در کاخ سفید حضور پیدا کردند در آخرین ساعات تلاش می‌کردند از طریق نمایندگان آمریکایی، به جزئیات نسخه توافقنامه سازش با رژیم صهیونیستی پی ببرند.
وی افزود که اعضای هیأت بحرینی از مفاد این توافقنامه که قرار بود وزیر خارجه این کشور آن را در کاخ سفید و در کنار دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی امضا کند اطلاعی نداشتند.
بسیاری از کاربران صهیونیست در فضای مجازی اعلام کردند که ترامپ از روش بنگاه‌های املاک برای امضای این توافقنامه استفاده کرده و از این طریق در نیویورک طی سالهای گذشته پول هنگفتی به جیب زده است.
یک کاربر صهیونیست نیز در این خصوص نوشت زمانی که طرف مقابل شما نتانیاهو باشد باید تا آخرین لحظه نسخه خوانده شده را در دست داشته باشید و آن را رها نکنید.
یک کاربر دیگر نیز نوشت که این مسأله، نحوه برخورد ترامپ با رئیس جمهور صربستان را به یاد می‌آورد.
زمانی که ترامپ از انتقال سفارت صربستان به قدس اشغالی سخن گفت رئیس جمهور صربستان بسیار تعجب کرد و نمی‌دانست که چه چیزی را امضا کرده است.
مقامات بحرین، امارات متحده عربی، رژیم صهیونیستی و آمریکا شب گذشته طی مراسمی در کاخ سفید توافقنامه سازش موسوم به «توافقنامه صلح آبراهام» را امضا کردند.
هدف از امضای این توافقنامه، عادی سازی روابط با تل آویو است.
در این مراسم، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا به همراه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی و وزرای خارجه امارات و بحرین شرکت داشتند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1765512 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.