خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1765535 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

توضیحات قالیباف درباره جلسه غیرعلنی امروز مجلس

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | چهارشنبه، 26 شهریور 1399 - 11:12
رئیس مجلس شورای اسلامی درباره جلسه غیرعلنی امروز مجلس توضیحاتی ارائه کرد.
مجلس،جلسه،غيرعلني

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در آغاز جلسه علنی امروز پارلمان و در تشریح جلسه دو ساعت و نیمه غیرعلنی مجلس اظهار کرد: از ساعت ۸ صبح مجلس جلسه غیرعلنی داشت و در این جلسه نمایندگان و رؤسای کمیسیون‌ها درباره مسائل و برنامه‌های پارلمان و حوزه مقاوم سازی مجلس گفت‌وگو کردند.
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: قرار شد که این جلسات ادامه‌دار باشد تا با اولویت مسائل اقتصادی و فرهنگی مورد بررسی قرار گیرد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1765535 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.