خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1635767 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نمایش «صبح وصال» از لرستان منتخب پروژه چهار فصل تئاتر ایران شد

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 13 مرداد 1399 - 00:48
خرم‌آباد- مسئول واحد نمایش حوزه هنری لرستان گفت: نمایش «صبح وصال» از لرستان به نویسندگی پژمان شاهوردی به عنوان یکی از طرح‌های منتخب پروژه چهار فصل تئاتر ایران معرفی شد.
مركز،لرستان،نمايشي،مطالعات،هنري،نمايش،استان

به گزارش خبرگزاری مهر، مینا سپهوند شامگاه شنبه در سخنانی گفت: براساس اعلام مرکز مطالعات و پژوهش مرکز پس از تجمیع آرای اعضای هیأت علمی این فصل با عنوان «شهدای مقاومت»، تعداد ۷ طرح از استان‌ها انتخاب شد.
وی افزود: بر اساس اعلام نتایج این مرکز، ۹ طرح از ۷ استان کشور از مجموع طرح‌های واصله، توسط رحمت امینی، مهرداد رایانی مخصوص و ایوب آقاخانی برگزیده شد که یکی از طرح‌ها، نمایش «صبح وصال» از لرستان بوده است.
مسئول واحد نمایش حوزه هنری لرستان تصریح کرد: پژمان شاهوردی نویسنده این اثر، یکی از هنرمندان نمایشی باتجربه و موفق استان بوده که تاکنون موفقیت‌های خوبی نیز در این عرصه کسب نموده است.
براساس این گزارش، برگزیدگان نمایشنامه‌هایشان را به دفتر مطالعات و پژوهش‌های مرکزهای هنرهای نمایشی حوزه‌ی هنری به عنوان دبیرخانه این پروژه ارسال خواهند کرد تا در صورت پذیرفته شدن آثار برای حضور در کارگاه‌های فصلی در تهران آماده شوند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1635767 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.