خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1635767 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نمایشگاه و نشست‌های تخصصی با موضوع عفاف و حجاب برگزار می‌شود

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 13 مرداد 1399 - 00:38
خرم‌آباد- مدیرکل حوزه هنری لرستان از برگزاری نمایشگاه و نشست‌های تخصصی پیرامون موضوع عفاف و حجاب در تعامل و همکاری با بسیج دانشجویی لرستان خبر داد.
فرهنگي،حوزه،لرستان،هنري،تعامل،بسيج،دانشجويي

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد کرم الهی در نشست با معاون و کارشناسان فرهنگی ناحیه بسیج دانشجویی گفت: برگزاری نمایشگاه‌های آثار تجسمی و برگزاری سلسله نشست‌های تخصصی با حضور اساتید و کارشناسان پیرامون مسئله عفاف و حجاب در دستور کار قرار گرفته است.
وی با اشاره به اهمیت لزوم توجه به مسئله عفاف و حجاب و برگزاری برنامه‌های متناسب با این موضوعات گفت: بی شک برنامه‌های فوق به صورت ویژه پیگیری و در هفته‌های آتی برگزار خواهد شد.
مدیرکل حوزه هنری لرستان با تاکید بر ظرفیت‌های بالای فرهنگی در استان و لزوم بهره گیری از نیروهای جوان تصریح کرد: در راستای تعامل و هم اندیشی با دستگاه‌های فرهنگی، برنامه‌های مشترکی برنامه ریزی شده که طی سال جاری اجرا خواهند شد.
کرم الهی اضافه کرد: بی شک با تعامل و هم افزایی سازنده می‌توان گام‌های مؤثری در عرصه تحولات فرهنگی برداشت.
وی همچنین به اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های حوزه هنری در سایر شهرستان‌های لرستان و پرهیز از تجمیع برنامه‌ها در مرکز استان اشاره و آن را از دیگر اولویت‌های کاری این حوزه برشمرد.
معاون فرهنگی بسیج دانشجویی لرستان نیز در ادامه این نشست با قدردانی از تلاش‌های مدیریت حوزه هنری در زمینه تعامل با سایر دستگاه‌های فرهنگی ابراز امیدواری کرد که با پیگیری‌ها و تلاش‌های مجدانه حوزه هنری و سایر دستگاه‌های فرهنگی شاهد تحولات خوبی در استان باشیم.
در ادامه مدیریت خواهران بسیج دانشجویی لرستان و مسئول تجسمی حوزه هنری لرستان پیشنهادهای خود را در مورد برنامه‌های مشترک مطرح کردند.



برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1635767 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.