خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1622471 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

جنگ ۷ تیم برای بقا/ بازی‌های سخت قعرنشینان در هفته‌های پایانی

ایسنا | ورزشی | دوشنبه، 13 مرداد 1399 - 00:31
بررسی جدول لیگ نوزدهم نشان می‌دهد ۷ تیم کاندیدای سقوط به لیگ آزادگان هستند و ۳ هفته پایانی می‌تواند برای آن‌ها حکم مرگ و زندگی را داشته باشد.
مصاف،تيم،سقوط،ليگ،هفته،نفت،شاگردان،امتياز،پرسپوليس،بازي،قرار

بررسی جدول لیگ نوزدهم نشان می‌دهد ۷ تیم کاندیدای سقوط به لیگ آزادگان هستند و ۳ هفته پایانی می‌تواند برای آن‌ها حکم مرگ و زندگی را داشته باشد.
به گزارش ایسنا، نتایج به دست آمده در هفته بیست و هفتم، رقابت پایین جدولی‌ها را بسیار داغ کرد؛ به طوری که ۷ تیم خطر سقوط به لیگ آزادگان را حس می‌کنند و اگر نتوانند در ۳ هفته باقی مانده نتایج لازم را کسب کنند، فصل بعد باید در لیگ یک توپ بزنند.
در این بین بازی‌های باقی مانده شاهینی که با اختلاف در قعر جدول حضور دارد، خطر سقوط را برای این تیم افزایش داده است.
شاهین
بازی با ۲ تیم قدرتمند و مدعی کسب سهمیه باعث شده تا شاگردان پاشازاده امید کمرنگی برای بقا داشته باشند.
آن‌ها در ۳ دیدار آینده خود باید به ترتیب به مصاف تراکتور، صنعت نفت آبادان و استقلال بروند و با توجه به ۲۱ امتیازی بودن آن‌ها و حضور در قعر جدول، بوشهری‌ها یکی از کاندیداهای اصلی سقوط هستند.
پیکان
شاگردان ویسی دیگر تیم بدشانس قعر جدولی هستند.
آن‌ها در ۴ بازی آخر خود شکست‌ناپذیر بوده‌اند اما برای فرار از رده پانزدهم و سقوط به لیگ یک و همچنین‌ افزایش ۲۴ امتیاز خود باید به ترتیب به مصاف تیم‌های صنعت نفت آبادان، استقلال و سپاهانی بروند که مشغول جنگیدن برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستند.
پارس جنوبی جم
آن‌ها تنها یک امتیاز از پیکان بیشتر دارند و خطر سقوط را بیخ گوش خود حس می‌کنند.
پارس جنوبی ابتدا باید به مصاف ماشین‌سازی، یکی دیگر از تیم‌های مدعی سقوط برود، سپس با فولاد مدعی سهمیه رقابت کند و در هفته آخر نیز به مصاف نفت مسجدسلیمان بی‌انگیزه برود.
شاگردان پورموسوی که این هفته باخت بدی را در خانه متحمل شدند و با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب شاهین شدند، باید قدر ۳ فرصت خود در هفته‌های پیش رو را بدانند.
ذوب‌آهن و گل‌گهر
دو تیم با ۲۶ امتیاز در رده‌های دوازدهم و سیزدهم قرار دارند.
اصفهانی‌ها ابتدا به مصاف پرسپولیس قهرمان می‌روند و سپس برابر نساجی قرار می‌گیرند.
شاگردان جلالی نیز ابتدا مصاف نفت مسجدسلیمان می‌روند و سپس با پرسپولیس بازی خواهند کرد.
دو تیم در یکی از مهم‌ترین دیدارهای هفته آخر به مصاف هم خواهند رفت و برنده می‌تواند بقای خود در لیگ برتر را ضمانت کند.
سایپا و ماشین‌سازی
دو تیم با ۲۷ امتیاز و ۳ امتیاز اختلاف نسبت به منطقه سقوط در رده‌های دهم و یازدهم قرار دارند.
ماشین‌سازی از سایپا خوش‌شانس‌تر است و بازی‌های آسان‌تری دارد.
آن‌ها ابتدا به مصاف پارس جنوبی رده چهاردهمی می‌روند و سپس در داربی تبریز برابر تراکتور قرار می‌گیرند و در هفته پایانی نیز میزبان صنعت نفت بی‌انگیزه هستند.
در سوی دیگر سایپا با هیچ تیم پایین جدولی بازی ندارد و باید در ۳ دیدار آینده خود به مصاف فولاد، نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس برود که البته بی‌انگیزگی پرسپولیس و نفت‌مسجدسلیمان می‌تواند به امتیازگیری شاگردان صادقی کمک کند.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1622471 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.