خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1622284 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

"چهل‌تیکه" با نوستالژی‌هایش به تلویزیون برگشت + تیزر- اخبار فرهنگی

تسنیم | فرهنگی و هنری | دوشنبه، 13 مرداد 1399 - 00:29
برنامه تلویزیونی "چهل‌تیکه" از دهه سوم مردادماه به آنتن می‌رسد و احتمالاً هر شب دوباره به سراغ نوستالژی‌ها می‌رود.
فصل،برنامه،حاتمي،الهام،آنتن،مردادماه،تلويزيوني

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، فصل جدید برنامه تلویزیونی "چهل‌تیکه" در دهه سوم مردادماه به آنتن شبکه نسیم می‌رسد.
الهام حاتمی تهیه‌کننده و کارگردان این برنامه تلویزیونی در گفت‌وگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم با اعلام این خبر گفت: احتمالاً از بیستم مردادماه به بعد، به آنتن برخواهیم گشت.
احتمال دارد هر شب ساعت 23 با میهمانان جدید دوباره به سراغ نوستالژی‌‌ها برویم.
پیش از این الهام حاتمی تهیه‌کننده و کارگردان "چهل‌تیکه" درباره تغییرات این برنامه در فصل جدید، گفته بود: سعی کردیم در فصل جدید گفت‌وگوها را متفاوت کنیم.
دنبال فراز و فرود در جریان گپ و گفت‌هاییم و مدل موسیقی‌ برنامه را نیز تغییر داده‌ایم.
آیتم‌های جدیدی هم در برنامه خواهیم داشت که برای مخاطبین دلچسب و جذاب‌اند.
این فصل از "چهل‌تیکه" چهارمین فصل از این برنامه است که به تهیه‌کنندگی و کارگردانی الهام حاتمی جهت پخش از شبکه نسیم تولید می‌شود.
در فصل جدید "چهل‌تیکه" تغییر در ساختار برنامه و دکور، عمده تغییراتی است که نسبت به سایر فصل‌های آن دیده می‌شود.
پخش آخرین فصل از "چهل‌تیکه" اواخر اسفندماه 1398 به پایان رسید و با توجه به استقبال مخاطبان از این برنامه، تولید فصل جدید آن در دستور کار قرار گرفت که به خاطر مسائل پیش آمده از ویروس کرونا تولید و تصویربرداری آن تا اواخر اردیبهشت‌ماه به تأخیر افتاد.
فصل جدید "چهل‌تیکه" بدون حضور تماشاگران تصویربرداری شده و به آنتن می‌رسد.
از تیزر فصل جدید "چهل‌تیکه" رونمایی می‌شود و تیکه‌فیلم‌ها و نوستالژی‌ها، نوید حضور میهمانان و هنرمندان جدیدی را می‌دهد که باید منتظر بمانیم و از دهه سوم مردادماه شاهد و ناظر این فصل جدید "چهل‌تیکه" باشیم.
برنامه تلویزیونی "چهل‌تیکه" به تهیه‌کنندگی و کارگردانی الهام حاتمی و با اجرای محمدرضا علیمردانی به مرور خاطرات و نوستالژی‌ها با حضور هنرمندان و افراد شاخص می‌پردازد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1622284 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.