خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1635608 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

قدردانی مسئولان و کادرفنی تیم ملی بوکس از بنیاد احسان

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | دوشنبه، 13 مرداد 1399 - 00:16
مسئولان فدراسیون بوکس به همراه سرمربی تیم و دو تن از ملی پوشان با حضور در دفتر بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از حمایت‌های این مجموعه قدردانی کردند.
بوكس،بنياد،احسان،فدراسيون،رئيس،بذرپاش،مهرداد،فرمان،سرمربي،ره،ست…

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سایت رسمی فدراسیون بوکس، چندی قبل از سوی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از المپین‌های بوکس ایران تقدیر به عمل آمد و جوایزی به آن ها داده شد.
به این منظور نشستی صمیمی با حضور مسئولان فدراسیون بوکس به همراه سرمربی تیم و دو تن از ملی پوشان و مدیران بنیاد احسان برگزار شد.
در این نشست که در این بنیاد برگزار شد، حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس ضمن قدردانی از بنیاد احسان تصریح کرد: در ابتدا انتصاب مهرداد بذرپاش به عنوان رئیس دیوان محاسبات کشور را تبریک می گویم و امیدوارم او در سمت جدید هم همچون گذشته سبب خیر و برکت برای کشورمان باشد.
وی افزود: مهرداد بذرپاش سال‌ها در حوزه‌های اجتماعی همراه مردم ایران بوده و این مهم را در کمک‌رسانی به مردم زلزله زده و سیل‌زده ثابت کرده است.
رئیس فدراسیون بوکس تصریح کرد: باید از مجموعه بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و محمد ترکمانه مدیرعامل این بنیاد تشکر کنم که همواره حامی ورزش بوکس بودند.
همچنین علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس اظهار داشت: دعای خیر مردم همراه ما بود که توانستیم در اردن دو سهیمه المپیک کسب کنیم.
البته اگر ناداوری صورت نمی گرفت، الان سه بوکسور المپیکی داشتیم، اما باز هم خدا را شکر که رو سفید شدیم و با لطف اهل بیت (ع) توانستیم دو برابر دوره گذشته سهمیه بگیریم.
بوکسور‌های ما با نگاه ویژه مهرداد بذرپاش رئیس دیوان محاسبات کشور و مجموعه بنیاد احسان انگیزه دوچندانی برای موفقیت در المپیک گرفته اند و امیدوارم محبتی که بنیاد احسان به مشت‌زنان ما داشته را با موفقیت‌های بیشتر جبران کنیم.
شایان ذکر است در این جلسه محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس، حمیدرضا قبایی زاده دبیر فدراسیون، علیرضا استکی سرمربی تیم ملی، سعید میرزائیان مدیر روابط عمومی فدراسیون بوکس، امید احمدی صفا و سید شاهین موسوی به نمایندگی از بوکسور‌ها حضور داشتند.
همچنین دانیال شه بخش بوکسور المپیکی کشورمان هم به دلیل عدم حضور در تهران، نتوانست در این نشست شرکت کند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1635608 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.