خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1628078 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

آغاز همكاری پست با شركت‌های كارگزاری بورسی

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | دوشنبه، 13 مرداد 1399 - 00:16
براساس تفاهم نامه‌‌ای که بین پست خراسان رضوی با شرکت کارگزاری سرمایه و دانش منعقد شد، بخشی از فرایند اجرایی ثبت نام افراد در بورس، توسط شبکه پستی انجام خواهد شد.
پست،نامه،كارگزاري،تفاهم،رسان،انعقاد،رضوي،متقاضي،خراسان

به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مدیر کل پست استان خراسان رضوی در مراسم انعقاد این تفاهم نامه که با هدف کاهش تردد‌ها و استفاده از ظرفیت‌های پست انجام شد، گفت: در چارچوب این همکاری، فرم‌های افراد متقاضی استفاده از خدمات کارگزاری سرمایه و دانش از طریق پست به نشانی آن‌ها تحویل و تطبیق هویت آن‌ها با مندرجات فرم‌های تکمیل شده توسط نامه‌رسان انجام می‌شود.
سیداحمد موسوی افزود: نامه رسان پس از احراز هویت متقاضی، تصویر کارت ملی و شناسنامه وی را از طریق تلفن همراه اخذ کرده تا تمامی مدارک را به کارگزاری تحویل دهد.
به گفته وی، شرایط موجود فراگیری ویروس کرونا و ضرورت کاهش خروج از منزل، می‌طلبد دستگاه‌ها و سازمان‌های خدمات رسان از جمله شرکت ملی پست به عنوان بزرگترین شبکه خدماتی کشور، تمامی امکانات و ظرفیت‌های خود را بسیج کند تا زنجیره انتقال به حداقل برسد.
امیر علی مستخدمین حسینی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت کارگزاری سرمایه و دانش نیز در مراسم انعقاد این تفاهم نامه، گفت: در سایه توسعه تعامل با پست، مصمم به ارائه خدمت با کیفیت‌تر و سریعتر در راستای تامین هرچه بیشتر رضایت مشتریان و تسهیل انجام فرایندها، هستیم.
بر اساس تفاهم نامه جدید همکاری پست با حوزه مالی و بورس، کارگاه آموزشی یک روزه‌ای نیز برای موزعین پست خراسان رضوی برگزار شد.
بیبشتر بخوانید
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1628078 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.