خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1627936 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ریاست آخرین سال شورای شهرانزلی به «موسی زنجانخواه» رسید

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 13 مرداد 1399 - 00:15
انزلی- اعضای شورای اسلامی شهر بندرانزلی با اکثریت آرا «موسی زنجانخواه» را به عنوان رئیس این شورا انتخاب کردند.
شوراي،شهر،رأي،انتخاب،شورا،انزلي،اعضاي

به گزارش خبرنگار مهر، در یکصد و چهاردهمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرانزلی که شامگاه یکشنبه برگزار شد موسی زنجانخواه به مدت یکسال و با کسب شش رأی موافق توانست کرسی ریاست شورای اسلامی شهر بندرانزلی را تصاحب کند.
بر اساس تبصره ماده ۳ و ماده ۱۸ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران شهر بندرانزلی باید اعضای هیأت رئیسه با رأی اکثریت اعضای شورای شهر انتخاب و معرفی می‌شدند که این کار شامگاه یکشنبه انجام شد و بر اساس آن پس از انتخاب رئیس شورای شهر انزلی، اعضای شورای شهر برای انتخاب نایب رئیس شورا دست به قلم شدند که از بین «هادی حیدری» و «مه سیما نصیری»، «هادی حیدری» رئیس سابق شورای شهر انزلی با چهار رأی موافق به عنوان نایب رئیس شورا انتخاب شد.
برای انتخاب منشی شورا هیچکدام از اعضای شورای شهر ابراز تمایل نکردند اما بر اساس قانون و به صورت رأی مخفی «شعبان جعفری» و «مه سیما نصیری» بیشترین رأی را از آن خود کردند که پس از رأی گیری اعلام کردند این سمت را در شورا نمی‌پذیرند و همچنان پست منشی شورا خالی ماند.
برای انتخاب خزانه دار شورا نیز «تهمتن وکیل منفرد» کاندید شده بود که با سه رأی موافق و سه رأی سفید به عنوان خزانه دار شورای شهر انزلی انتخاب شد.
«ابراهیم برفچالانی» نیز با چهار رأی موافق و دو رأی سفید به مدت دو سال سخنگوی شورای شهر انزلی شد.
لازم به ذکر است که شورای اسلامی بندرانزلی هفت عضو دارد که یکی از اعضای این شورا تا اطلاع ثانوی حق حضور در جلسات شورای شهر انزلی را ندارد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1627936 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.