خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1622284 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اصحاب رسانه و فعالان فرهنگی باید امیدآفرینی و نشاط بخشی را بیشتر مورد توجه قرار دهند

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 12 مرداد 1399 - 23:54
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با تأکید براینکه اصحاب رسانه و فعالان فرهنگی باید امید آفرینی و نشاط بخشی در این ایام را بیشتر مورد توجه قرار دهند، گفت:جامعه دچار بحران بیماری است که قطعا تاثیرات و تغییرات اجتماعی را در سال های بعد به دنبال خواهد داشت و تاثیرات آن در زندگی،ارتباطات اجتماعی و درهمه مجموعه های صنعتی ،اقتصادی و خانوادگی نمایان می شود.
رسانه،اصحاب،استان،فرهنگ،همدان،ايام،فرهنگي،اسلامي،ايثار،تاثيرات،…

ایسنا/همدان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با تأکید براینکه اصحاب رسانه و فعالان فرهنگی باید امید آفرینی و نشاط بخشی در این ایام را بیشتر مورد توجه قرار دهند، گفت:جامعه دچار بحران بیماری است که قطعا تاثیرات و تغییرات اجتماعی را در سال های بعد به دنبال خواهد داشت و تاثیرات آن در زندگی،ارتباطات اجتماعی و درهمه مجموعه های صنعتی ،اقتصادی و خانوادگی نمایان می شود.
احمدرضا احسانی عصر یکشنبه ۱۲ مرداد در مراسم تجدید میثاق خبرنگاران و اصحاب رسانه استان با آرمان‌های شهدا ونیز دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان، ضمن عرض تبریک و شادباش ایام عیدقربان و عیدغدیرخم و هفته خبرنگار و روز پاسداشت مقام اصحاب رسانه اظهار کرد:یاد و خاطره مهدی کاشی را به عنوان یک همکار و خبرنگار متعهد و زحمتکش و دلسوز رسانه استان همدان و هنرمند گرامی سعید خضایی را گرامی می داریم.
وی با تشکر از زحمات خبرنگاران و اصحاب رسانه استان همدان در آگاهی بخشی،روشنگری و خدمت به جامعه در حوزه فرهنگ و هنر طی یک ساله گذشته افزود:از سایر ارگان ها و دستگاه هایی که پا به پای اصحاب رسانه و در شرایط مختلف به اطلاع رسانی کمک می کنند نیز به نمایندگی از اصحاب فرهنگ و هنر تشکر می کنم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با بیان اینکه یکی از مراسمات هفته خبرنگار رسم پسندیده تجدید میثاق با شهدا به عنوان کسانی که به گردن ما بسیار حق دارند، گفت:همه ما مدیون زحمات شهدا هستیم که غریبانه و مظلومانه جان خود را در این راه گذاشتند تا این نظام و ملت پابرجابماند و اعتقادات و تمامیت ارضی حفظ شود و این مراسم باید هرسال باید مراسم تجدید میثاق با شهدا بهتر و پررنگ تر برنامه ریزی شود.
وی با بیان اینکه کار فرهنگی و رسانه ای نوعی جهاد و ایثار است، اضافه کرد:سال های سال است که بعد از انقلاب اسلامی اصحاب رسانه در کنار سایر گروه های فرهنگی و هنری در جبهه فرهنگی درحال ایثار،تلاش و مجاهدت هستند.
وی اضافه کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه در ایام پیروزی انقلاب اسلامی،هشت سال دفاع مقدس،دوران های سازندگی وتاامروز در مقابل هجمه تبلیغاتی و همه جانبه دشمن در حال تلاش هستند و این ایثار کمتر از ایثار در سایر بخش ها نیست و جای تقدیر و تشکر دارد.
احسانی با اشاره به ایام شیوع گسترده کرونا ویروس و لزوم اطلاع رسانی و فرهنگ سازی تصریح کرد: اصحاب رسانه در این مدت در کنار مدافعان سلامت و بخش بهداشت ودرمان درحال تلاش هستند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با تاکید براینکه اصحاب رسانه و فعالان فرهنگی باید امید آفرینی و نشاط بخشی در این ایام را بیشتر مورد توجه قرار دهند، اظهار کرد:جامعه دچار بحران بیماری است که قطعا تاثیرات و تغییرات اجتماعی را در سال های بعد به دنبال خواهد داشت و تاثیرات آن در زندگی،ارتباطات اجتماعی و درهمه مجموعه های صنعتی ،اقتصادی و خانوادگی نمایان می شود.
وی با بیان اینکه این امر نیاز دارد که اصحاب فرهنگ و رسانه با قوت و قدرت در بخش امیدآفرینی،ایجاد امید و نشاط در سطح جامعه بیش از پیش اهتمام ببخشند تا بتوانیم بحران کرونا و تحریم های اقتصادی را پشت سربگذاریم، گفت:قطعا آینده روشن است و این گذر و پیچ تاریخی هم خواهد گذشت و شور و نشاط در تمام عرصه و زمینه های مختلف حکمفرما خواهد شد.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1622284 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.