خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1622284 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

برقراری امنیت کامل در دو استان صلاح الدین و کرکوک توسط حشد شعبی- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

تسنیم | بین‌الملل | یکشنبه، 12 مرداد 1399 - 23:52
یک مقام مسئول در حشد شعبی تاکید کرده است که این نیرو موفق شده با انجام عملیات‌های پیوسته امنیتی و اطلاعاتی از بروز هرگونه حادثه امنیتی در دو استان صلاح الدین و کرکوک عراق طی یک ماه اخیر جلوگیری کند.
شعبي،تروريستي،عراق،گروه،الحسيني،پيگرد،عناصر

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، به نقل از پایگاه خبری المعلومه، علی الحسینی مسئول ارتباطات محور امور شمالی عراق در حشد شعبی اعلام کرد که این محور هیچ عملیاتی را از سوی گروهک های تروریستی در دو استان کرکوک و صلاح الدین ثبت نکرده است.
به گفته الحسینی از ماه تیر تاکنون نیروهای مردمی عراق (حشد شعبی) هیچگونه حادثه امنیتی را در دو استان مذکور ثبت نکرده اند.
این مقام عراقی تاکید کرد: عملیات های نظامی قهرمانان مردمی عراق طی چند مدت گذشته در صحنه تامین امنیت تمام و کمال مناطقی از کشور نمایان شده است.
این امنیت در نتیجه پیگرد عناصر باقی مانده گروه تروریستی داعش و انهدام مقرها و مخفیگاه های اصلی حاصل شده است.
وی اشاره کرد: اکنون گروه تروریستی داعشی در اوج ضعف و ناتوانی به سر می برد چراکه ضربات مهلکی به آنها وارد شده است.
چیزی از آن ها باقی نمانده است و عناصر برجای مانده هم توسط رزمندگان حشد شعبی و طی هماهنگی با دیگر نیروهای امنیتی تحت پیگرد قرار دارند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1622284 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.