خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1622284 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

احتمال استعفای وزیر خارجه لبنان طی روزهای آینده

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | یکشنبه، 12 مرداد 1399 - 23:41
منابع خبری از احتمال استعفای وزیر خارجه لبنان طی روزهای آینده خبر دادند.
لبنان،اعلام،وزير،استعفاي

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از العربیه، برخی از منابع لبنانی اعلام کردند که وزیر خارجه این کشور قصد استعفا دارد و این موضوع را طی روزهای آینده به طور رسمی اعلام خواهد کرد.
«ناصیف حتی» وزیر خارجه لبنان طی روزهای آتی استعفای خود را اعلام خواهد کرد.
البته علت اصلی استعفای وزیرخارجه لبنان از سوی رسانه‌ها اعلام نشده اما به گفته دفتر وزیر خارجه لبنان، «ناصیف حتی» به احتمال فراوان در روز دوشنبه استعفای خود را اعلام خواهد کرد.
پس از آنکه لبنان مدت ها در یک بحران سیاسی قرار داشت، در نهایت حسان دیاب به عنوان نخست وزیر انتخاب شد تا لبنان به ثبات نسبی دست یابد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1622284 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.