خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1628085 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

یکهزار و ۲۰۰ بسته معیشتی در فیروزکوه توزیع شده است

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 12 مرداد 1399 - 23:32
فیروزکوه- فرماندار فیروزکوه گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا بیش از هزار و دویست بسته معیشتی به ارزش ۴۵۰ میلیون تومان در فیروزکوه جمع آوری و توزیع شده است.
جماراني،فيروزكوه،يوسفي،شيوع،گردشگري،كرونا،ويروس،ياري

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی یوسفی جمارانی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا بیش از هزار و دویست بسته معیشتی به ارزش ۴۵۰ میلیون تومان در فیروزکوه جمع آوری و توزیع شده است.
یوسفی جمارانی با بیان اینکه مسدود کردن راه‌های گردشگری به خصوص منطقه تنگه واشی، تعطیلی بازار روز، مجتمع‌های تجاری و فروشگاه‌های پرتردد، واحدهای صنعتی در خطر از جمله مواردی بوده است که برای جلوگیری از شیوع به کار بسته شده است گفت: عملیات ضدعفونی و گندزدایی معابر شهری و روستایی با بهره مندی از پتانسیل دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز به صورت تخصصی صورت گرفته است.
فرماندار فیروزکوه از تهیه بانک اطلاعاتی افرادی که تحت حمایت هیچ نهادی نیستند خبر داد و بیان داشت: با استفاده از این بانک اطلاعاتی توانستیم کمک‌های خوبی را به این افراد بدهیم و در این راستا خیرین و سازمان‌های مردم نهاد بسیار یاری داشتند.
وی عنوان داشت: با توجه به گردشگری منطقه فیروزکوه در زمان شیوع ویروس مراکز گردشگری تعطیل شد و در این خصوص نیز به مسافران و گردشگران اطلاع رسانی‌های لازم انجام شد.
یوسفی جمارانی با بیان اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید در دستور کار همه مردم و جامعه قرار بگیرد گفت: از همه کسبه و اصناف نیز می‌خواهیم برای جلوگیری از اعمال محدودیت‌های بیشتر موارد بهداشتی را رعایت کنند تا با یاری خدا زنجیره کرونا شکسته شود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1628085 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.