خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1622471 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

‍ قدردانی مسئولان و کادرفنی تیم ملی بوکس از بنیاد احسان

فارس | ورزشی | یکشنبه، 12 مرداد 1399 - 23:25
مسئولان فدراسیون بوکس به همراه سرمربی تیم و دو تن از ملی پوشان با حضور در دفتر بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از حمایت های این مجموعه قدردانی کردند.
بوكس،بنياد،فدراسيون،احسان،فرمان،سرمربي،ره،ستاد،حضرت،اجرايي،امام

مسئولان فدراسیون بوکس به همراه سرمربی تیم و دو تن از ملی پوشان با حضور در دفتر بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از حمایت های این مجموعه قدردانی کردند.
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون بوکس، چندی قبل از سوی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از المپین های بوکس ایران تقدیر بعمل آمد و جوایزی به آنان داده شد.
به این منظور نشستی صمیمی با حضور مسئولان فدراسیون بوکس به همراه سرمربی تیم و دو تن از ملی پوشان و مدیران بنیاد احسان برگزار شد.
در این نشست که در این بنیاد برگزار شد، حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس ضمن قدردانی از بنیاد احسان تصریح کرد: در ابتدا انتصاب مهرداد بذرپاش به عنوان رئیس دیوان محسابات کشور را تبریک می‌گویم و امیدوارم ایشان در سمت جدید هم همچون گذشته سبب خیر و برکت برای کشورمان باشد.
وی افزود: مهرداد بذرپاش سالها در حوزه‌های اجتماعی همراه مردم ایران بوده و این مهم را در کمک‌رسانی به مردم زلزله زده و سیل‌زده ثابت کرده است.
رییس فدراسیون بوکس تصریح کرد: باید از مجموعه بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و محمد ترکمانه مدیرعامل این بنیاد تشکر کنم که همواره حامی ورزش بوکس بودند.
همچنین علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس اظهار داشت: دعای خیر مردم همراه ما بود که توانستیم در اردن دو سهیمه المپیک کسب کنیم.
البته اگر ناداوری صورت نمیگرفت، الان سه بوکسور المپیکی داشتیم اما باز هم خداراشکر که رو سفید شدیم و با لطف اهل بیت (ع) توانستیم دوبرابر دوره گذشته سهمیه بگیریم.
بوکسورهای ما با نگاه ویژه مهرداد بذرپاش رئیس دیوان محاسبات کشور و مجموعه بنیاد احسان انگیزه دوچندانی برای موفقیت در المپیک گرفته اند و امیدوارم محبتی که این بنیاد به مشتزنان ما داشته را با موفقیت های بیشتر جبران کنیم.
در این جلسه محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس، حمیدرضا قبایی زاده دبیر فدراسیون، علیرضا استکی سرمربی تیم ملی، سعید میرزائیان مدیر روابط عمومی فدراسیون بوکس، امید احمدی صفا و سیدشاهین موسوی به نمایندگی از بوکسورها حضور داشتند.
همچنین دانیال شه‌بخش بوکسور المپیکی کشورمان هم به دلیل عدم حضور در تهران، نتوانست در این نشست شرکت کند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1622471 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.