خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1622471 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اشتباهات داوری در نتیجه بازی با استقلال تاثیرگذار بود/ پزشکان باید مجوز فعالیت قلعه نویی را صادر کنند

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | یکشنبه، 12 مرداد 1399 - 23:24
سخنگوی باشگاه سپاهان درباره اتفاقات رخ داده در بازی با استقلال و وضعیت قلعه نویی توضیحاتی ارائه کرد.
تيم،بازي،نويي،قلعه،سپاهان،داوري،باشگاه،استقلال

سخنگوی باشگاه سپاهان:
علی پزشک، سخنگوی باشگاه سپاهان در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اعتراض به داوری بازی این تیم برابر تیم استقلال اظهار کرد: طی نامه‌ای از مسئولان فدراسیون فوتبال درخواست کردیم که داوران با تجربه و قوی‌تر را در ۳ هفته پایانی بازی‌ها برای قضاوت انتخاب کنند تا حقی از تیم ما ضایع نشود.
او ادامه داد: تیم ما در بازی با استقلال مستحق باخت نبود و در هر ۲ نیمه اول و دوم مسلط بر بازی بودیم.
همچنین تیم میزبان فقط دلخوش به ضد حمله بود، اما ما به عنوان تیم مهمان حمله می‌کردیم.
تاکتیک تیم ما نسبت به حریف بهتر بود، اما اشتباهات داوری تمرکز را از تیم ما گرفت و اتفاقات خوبی برای ما رخ نداد.
همچنین قبل از پایان بازی، کارشناسان داوری اعلام کردند که داور به اشتباه پنالتی برای استقلال گرفت و همین موضوع در نتیجه بازی تاثیرگذار بود.
پزشک درباره وضعیت جسمانی قلعه نویی بیان کرد: قلعه نویی تحت نظر پزشکان در منزل استراحت می‌کند و آن ها اجازه ندادند که این مربی در تمرینات تیم حضور یابد و تکسیرا و سایر مربیان هدایت تیم را برعهده دارند.
به هر حال برای حضور قلعه نویی روی نیمکت تیم در بازی با نساجی مازندران باید پزشکان نظر بدهند و ما دخالتی در این باره نمی‌کنیم.
او درباره وضعیت بازیکن کرونایی سپاهان گفت: این بازیکن بعد از مثبت شدن تست کرونای خود دوست نداشت تا نامش رسانه‌ای شود و در قرنطینه به سر می‌برد تا بعد از چند روز تست مجدد از او گرفته شود.
بیشتر بخوانید
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1622471 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.