خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1622471 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

شوخی بیجا به قتل انجامید

مشرق | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 12 مرداد 1399 - 23:19
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با هوشیاری کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان پرونده قتل جوان ۲۷ ساله در کمتر از ۳ ساعت رمزگشایی شد.
پليس،مقتول،متهم،آگاهي،قتل،بازجوئي،پرونده،خيابان،محل،همراه،بررسي…

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس سیسان و بلوچستان، ابراهیم ملاشاهی گفت: شامگاه دهم نهم مردادماه همزمان با شب عید سعید قربان یک فقره مرگ مشکوک در بیمارستان تامین اجتماعی شهر زاهدان به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله تیمی از پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد نوجوانی ۲۷ساله به نام "امید" در پی اصابت گلوله از ناحیه پشت سر قبل از رسیدن به بیمارستان فوت کرده است.
بیشتر بخوانید: قتل مادر و کودک یکساله در شهرستان بهارستان
سرهنگ ملاشاهی تصریح کرد: در تحقیقات اولیه دو نفر از همراهان مقتول اعلام داشتند که در خیابان دستغیب به همراه مقتول با یک دستگاه پژو پارس در تردد بودند که فردی ناشناس به سمت خودرو آنها تیراندازی و از محل متواری شده است.
وی گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی با بررسی دقیق صحنه قتل و اظهارات همراهان مقتول که دایی و خواهر زاده می باشند متوجه تناقض گویی این افراد می شوند که پس از چندین مرحله بازجوئی اطلاعاتی تازه با اعترافات این افراد در خصوص این پرونده بدست آمد.
در بازجوئی های به عمل آمده این ۲ مرد جوان اعلام داشتند ساعت ۲۲:۰۰ شب عید به همراه فردی دیگری و مقتول برای گرفتن لباس به سمت خیاطی در حرکت بودند که در بین راه یکی از دوستانش سابق شان را که در خیابان شهید مزاری به صورت پیاده در تردد بوده مشاهده و در شوخی کودکانه برای ترساندش با سلاح کلتی که متهم ردیف سوم که سرنشینان عقب خودرو که در دست داشته به صورت هوایی شلیک و در ادامه اسلحه که مسلح بوده یک تیر از آن به پشت سر سرنشین جلو خود شلیک می شود.
ملاشاهی تصریح کرد: با بدست آمده مشخصات ضارب کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی با هماهنگی مقام قضائی محل اختفای متهم را در خیابان امیرکبیر شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند و در کمتر از ۳ ساعت از شروع ماجرا او را هنگام خارج شدن از مخفیگاهش در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان با اشاره به کشف یک قبضه سلاح کلت از مخفیگاه متهم عنوان کرد: متهم به قتل در بازجوئی های اولیه به قتل اعتراف و پس از تشکیل پرونده به همراه دیگر مظنونان این پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1622471 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.