خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1622471 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تبعیت حسینیان از تصمیمات ستاد کرونا نشان از منطق اسلام است

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 12 مرداد 1399 - 22:59
مشگین‌شهر- رئیس تبلیغات اسلامی مشگین‌شهر گفت:  تبعیت حسینیان از تصمیمات ستاد کرونا نشان از منطق اسلام و اهمیت سلامت افراد جامعه در این دین مبین است.
عزاداري،ستاد،كرونا،محرم،ماه،تبعيت،شرايط،ملي،سيدالشهدا،صمدي

حجت الاسلام صادق صمدی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: برگزاری عزاداری حضرت سیدالشهدا (ع) در ماه محرم امسال با تبعیت کامل از بیانات رهبر معظم انقلاب در عید قربان وابسته به نظر ستاد مبارزه با ویروس کرونا خواهد بود چرا که در این امور باید متخصصین این مسئله با بررسی شرایط جهت حفظ سلامتی مردم، نتیجه را اعلام نمایند.
وی افزود: مقام معظم رهبری در سخنران عید قربان امسال خود درباره عزاداری ماه محرم سخنان مهمی ایراد فرمودند که نشان از تیزبینی و درایت ایشان در ارتباط با اهتمام به عزاداری ماه محرم و ضرورت توجه به دستورات ستاد ملی کرونا دارد، لذا معظم‌له در این سخنرانی و پیام‌ها با تبعیت از نظر متخصصان، اهمیت تصمیمات ستاد ملی کرونا را به مردم گوشزد کردند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی مشگین شهر تبعیت عالمان و حسینیان از تصمیمات ستاد مقابله با کرونا در خصوص عزاداری را نشان از منطق دین مبین اسلام دانست و اظهار کرد: به منظور تشکر از زحمات شبانه روزی کادر محترم درمان و همه زحمتکشان حوزه سلامت آمادگی داریم با دریافت نظرات کارشناسی ستاد ملی کرونا درباره عزاداری سرور و سالار شهیدان زیر ساخت‌های لازم را برای عزاداری فراهم سازیم و در صورت اعلام هرگونه تصمیمی از سوی این ستاد موظف به رعایت آن هستیم.
حجت الاسلام صمدی در ادامه ضمن دعوت مردم برای دعا جهت عادی شدن شرایط فعلی تا ایام محرم تصریح کرد: امید است با دعای مردم حسینی تا ماه محرم شرایط عادی بر شهرها حکمفرما شود و مردم مانند سال‌های قبل عزاداری حضرت سیدالشهدا (ع) را با شکوه هر چه تمام‌تر برگزار کنند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1622471 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.