خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1622284 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

90 روز هوای «قابل قبول» از ابتدای سال جاری تاکنون- اخبار اجتماعی

تسنیم | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 12 مرداد 1399 - 22:46
تهران از ابتدای سال جاری تاکنون 90 روز هوای قابل قبول داشته است.
هواي،روز،ناسالم،وضعيت،گروه

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، کیفیت هوای امروز شهر تهران با شاخص 107 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس جامعه قرار دارد با این حال پیش بینی میشود کیفیت هوا در روز آینده در وضعیت قابل قبول قرار داشته باشند.
در شرایط فعلی توصیه میشود، افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی ، سالمندان و کودکان باید فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.
از ابتدای سال جاری تاکنون تهرانی ها 15 روز هوای پاک، 90 روز هوای قابل قبول، 29 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس و 2 روز هوای ناسالم برای همه گروه ها داشته است بدین ترتیب 66 درصد روزهای امسال در وضعیت قابل قبول و 21 درصد در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس بوده است.
در حال حاضر دمای هوای تهران 35 درجه سانتیگراد است و پیش بینی میشود کمینه دما در روز آینده 27 درجه و بیشینه دما 37 درجه باشد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1622284 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.