خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1622471 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

امضای تفاهم‌نامه همکاری سازمان جغرافیایی نیرو‌های مسلح و نیروی زمینی ارتش

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | یکشنبه، 12 مرداد 1399 - 22:37
سازمان جغرافیایی نیرو‌های مسلح و معاونت اطلاعات نیروی زمینی ارتش با هدف توسعه همکاری و تعاملات اجرایی، علمی، آموزشی و پژوهشی جهت استفاده از امکانات و توانمندی‌های دو طرف، تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
مكاني،جغرافيايي،مسلح،تفاهم،اطلاعات،نامه،جهت،سازمان،زميني

با هدف تهیه سامانه‌های اطلاعات مکانی انجام شد؛
به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، امیر سرتیپ دوم مجید فخری رئیس سازمان جغرافیایی نیرو‌های مسلح هدف از اجرای این تفاهم نامه را توسعه همکاری و تعاملات اجرایی، علمی، آموزشی و پژوهشی جهت استفاده از امکانات و توانمندی علمی، سرمایه انسانی، فنی، اطلاعاتی، تجربه و تخصص سازمان جغرافیایی ونیروی زمینی ارتش عنوان کرد.
رئیس سازمان جغرافیایی نیرو‌های مسلح همچنین به بهره برداری ازتوان دو طرف جهت پاسخگویی به نیاز‌های نوآورانه کشور درحوزه فناوری‌های علوم جغرافیایی وژئوماتیک درراستای حوزه امنیت تاکید کرد و افزود: همکاری در تهیه سامانه‌های اطلاعات مکانی و ارائه خدمات کاربران ازموضوعات موردتوافق دراین تفاهم نامه می‌باشد.
امیر سرتیپ دوم فخری با بیان اینکه سازمان جغرافیایی نیرو‌های مسلح، این آمادگی را دارد که با کلیه سازمان‌های نیرو‌های مسلح مشارکت داشته باشد، گرد آوری داده‌های توصیفی جهت غنی سازی پایگاه داده مکانی دفاعی و راه اندازی DSDI (زیرساخت داده مکانی دفاعی) جهت استفاده و به اشتراک گذاری داده مکانی با کمترین هزینه در کوتاه‌ترین زمان را از اهداف مشارکت راهبردی با سازمان‌های نیرو‌های مسلح برشمرد.
امیرسرتیپ دوم جلالی نسب معاون اطلاعات نیروی زمینی ارتش نیز در این مراسم امضای این تفاهم نامه را بسیار ارزشمند خواند و گفت: این تفاهم نامه نیاز نیروی زمینی را در خصوص داده‌های مکانی از جمله عکسبرداری مناطق مرزی، تصاویر ماهواره‌ای و پیوند اطلاعات توصیفی و داده‌های مکانی برطرف خواهد کرد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1622471 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.