خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1635767 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دفع پسماندهای پزشکی در شرایط کرونایی "حیاتی" است/ رایزنی سازمان نظام پزشکی استان با شهرداری- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 12 مرداد 1399 - 22:18
گروه استان‌ها- رئیس سازمان نظام پزشکی همدان با اشاره به رایزنی با شهرداری همدان برای رفع مشکل جمع‌آوری و بی‌خطرسازی زباله‌های مطب پزشکان گفت: رسیدگی به این مسئله در دوران شیوع کرونا امری حیاتی و الزامی است.
شركت،همدان،پزشكان،پزشكي،تصريح،اظهار،تاكيد،مديريت

علیرضا مدرکیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان، با بیان اینکه "از سال‌های گذشته نسبت به جمع‌آوری و بی‌خطرسازی پسماندهای پزشکی حساس بودیم" اظهار داشت: یک شرکت برای اجرای این طرح انتخاب و به ما معرفی شده است.
وی با بیان اینکه "همواره پزشکان را به عقد قرارداد با این شرکت خدماتی تشویق می‌کنیم" تصریح کرد: اما متاسفانه این شرکت بد عهدی کرده و وظایف خود را به صورت کامل انجام نمی‌دهد.
رئیس نظام پزشکی همدان با تاکید بر اینکه "وقتی شرکت مربوطه که مسئول جمع‌آوری و بی‌خطرسازی زباله‌های مطب پزشکان است به تعهدات خود عمل نمی‌کند سبب دلسردی و گلایه پزشکان می‌شود" گفت: بارها اعتراض خود را نسبت به این مشکل اعلام کردیم اما تغییر چندانی در روند انجام کار مشاهده نشده است.
مدرکیان با بیان اینکه "شرکت مربوطه از همان ابتدا برخلاف وعده‌هایش نتوانست تعهدات را به خوبی انجام دهد" تصریح کرد: یک بار هم مدیریت شرکت را تغییر دادند اما همچنان با مشکلات زیادی مواجه هستیم.
وی با تاکید بر اینکه این شرکت توسط کارگروه مدیریت پسماند استان به ما معرفی شده، تصریح کرد: با توجه به این مسائل تلاش داریم مجموعه جدیدی را در حوزه امورات محوله جایگزین شرکت قبلی کنیم.
رئیس نظام پزشکی همدان با اشاره به اینکه "همکاران ما ماهیانه مبلغی را برای جمع آوری زباله هایشان به شرکت مجری پرداخت می‌کنند" اظهار داشت: با توجه به بدعهدی شرکت و عدم تمایل پزشکان برای ادامه قرارداد، از مسئولان تقاضا داریم با مدیریت پسماند شهرداری وارد مذاکره شوند و انجام این کار را به شهرداری بسپارند.
مدرکیان با بیان اینکه "شهرداری همدان از نظر نیروی انسانی و تجربه کاری مناسب این اقدام است" گفت: در شرایط کرونایی حساسیت و اهمیت جمع آوری و بی‌خطرسازی مناسب پسماندهای پزشکی بسیار زیاد است.
وی با تاکید بر اینکه "ساماندهی زباله های عفونی مطب‌ها در حفظ سلامت شهروندان تاثیر دارد" اظهار داشت: هرچه زودتر برای رسیدگی به این مشکل اقدام شود.
انتهای پیام/743/سبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1635767 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.