خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1627936 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تل آویو: آماده باش در مرزهای شمالی کماکان ادامه دارد

فارس | برگزیده، بین‌الملل | یکشنبه، 12 مرداد 1399 - 22:17
مقامات ارتش صهیونیستی از تداوم آماده باش نیروهای خود در مرزهای شمالی و از بیم حمله محتمل نیروهای حزب الله لبنان خبر داد.
ارتش،رژيم،صهيونيستي،شبكه،لبنان،مقامات،مرزهاي،خواهد_يافت،سوريه

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، مقامات ارتش رژیم صهیونیستی از تداوم آماده باش نیروهای این رژیم در مرزهای شمالی فلسطین اشغالی خبردادند.
به نوشته روزنامه «یدیعوت آحارانوت» مقامات ارتش اسرائیل روز یکشنبه در گفت وگو با شبکه خبری «الجزیره » گفتند که به هرگونه حمله محتمل حزب الله حتی مواردی که از داخل لبنان صورت بگیرد، واکنش نشان میدهند.
یکی از مقامات ارتش صهیونیستی در این باره گفت: «مایل به رویارویی با حزب الله نیستیم و در حال حاضر، جلوگیری از استقرار ایران در سوریه اولویت است.»
این مقام ارتش رژیم صهیونیستی که به نام وی اشاره ای نشده، گفت: «آماده باش کامل در مرزهای با لبنان تا زمانی که لازم باشد، ادامه خواهد یافت.
ما به هرگونه حمله ای واکنش شدیدی نشان میدهیم حتی اگر از داخل لبنان باشد.»
یک منبع آگاه در ارتش رژیم صهیونیستی نیز به تازگی به شبکه ۱۳ این رژیم گفت: «امیدواریم حزب‌الله دیگر این ماجرا را کش ندهد و بازی را تمام کند و حالت آماده‌باش خسته کننده‌ای که برای ارتش ایجاد شده، به زودی پایان یابد.»
شبکه ۱۲ این رژیم نیز اعلام کرد که ترس بسیار زیادی میان نیروهای ارتش و سازمان‌های امنیتی اسرائیل از پاسخ احتمال حزب‌الله وجود دارد و همگی در حالت نگرانی به سر می‌برند.
روزنامه معاریو نیز به نقل از یک تحلیلگر نظامی به نام «تال لیو» نوشت: «آماده‌باش در شمال برای هفته‌ها ادامه خواهد یافت و حزب‌الله به دنبال این است که کارش را به درستی انجام دهد و در حال حاضر به دنبال هدف مناسب برای پاسخ‌دهی می‌گردد.»
در همین راستا شبکه عبری‌زبان «کان» نیز گفت: «پیش‌بینی فرماندهان ارتش این است که حزب‌الله از پاسخ انتقام‌جویانه خود در جواب ترور یکی از فرماندهانش در سوریه، کوتاه نخواهد آمد.» (جزئیات بیشتر)
انتهای پیام/ .برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1627936 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.