خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1622284 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

استاندار خراسان شمالی برروی بانک‌ها تیغ کشید / شرایط را درک کنید

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 12 مرداد 1399 - 22:15
بجنورد- استاندار خراسان شمالی ضمن اخراج نماینده یکی از بانک های استان از جلسه گفت: این بانک باید طی ۳ روز آینده مشکل تولیدکنندگانی که با این بانک سر و کار دارند را حل کند.
تسهيلات،دريافت،شجاعي،خراسان،شمالي،ادامه،صنفي

به گزارش خبرنگار مهر، محمد علی شجاعی عصر امروز در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خراسان شمالی که در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد، با انتقاد از بانک‌های استان اظهار کرد: بانک‌های عامل، موظف به رفع و حل مشکلات تولید کنندگان هستند و نباید حل یک پرونده ماه‌ها به طول بینجامد.
استاندار خراسان شمالی در ادامه ضمن اخراج نماینده یکی از بانک‌های استان از جلسه بیان کرد: این بانک باید طی ۳ روز آینده مشکل تولیدکنندگانی که با این بانک سر و کار دارند را حل کند و در غیر این صورت از ادامه فعالیت مدیر مربوطه جلوگیری خواهد شد.
وی با تاکید بر حضور متقاضیان دریافت تسهیلات بانکی در جلسه افزود: باید با حضور هر دو طرف مشکل حل شود.
شجاعی ادامه داد: ملاک ما برای حل مشکلات سرمایه گذاران، پرداخت تسهیلات از سوی بانک‌ها است.
نماینده عالی دولت در خراسان شمالی با اشاره به فعالیت ۳۳ هزار واحد صنفی در کشور گفت: تنها ۳ هزار از این واحدها مشمول دریافت تسهیلات تبصره ۱۸ هستند لذا این موضوع به اتحادیه‌ها و اتاق اصناف جهت دریافت تسهیلات اعلام شود.
وی با اشاره به تملک بیش از ۲ هزار واحد صنفی در سطح کشور توسط بانک‌ها افزود: مدیران بانک‌ها شرایط را درک کنند و از سخت گیری های بی مورد پرهیز کنند.
شجاعی دریافت تسهیلات بانکی توسط تولیدکنندگان در مدت کوتاه را ضروری دانست و بیان داشت: مدیران به این موضوع اهمیت ویژه دهند تا ظرف مدت یک هفته پرونده‌های موجود در بانک‌ها تعیین تکلیف شود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1622284 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.