خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1537428 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

رونق سنت حسنه وقف به حل بیکاری و اشتغال زایی کمک می کند

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 14:09
رشت- نماینده تالش، ماسال و رضوانشهر با اشاره به کاربردهای وقف برای حل مشکلات جامعه، گفت: رونق سنت حسنه وقف به حل بیکاری و اشتغال زایی کمک می کند.
وقف،تالش،اشاره،زمينه،محمدياري،كاربردهاي

به گزارش خبرنگار مهر، حسن محمدیاری پیش از ظهر چهارشنبه در دیدار با مدیرکل اوقاف گیلان با اشاره به کاربردهای متفاوت وقف، اظهار کرد: باید با فرهنگ سازی سنت حسنه وقف را به سمت حل معضلات و مشکلات جامعه سوق دهیم.
وی با بیان اینکه یکی از کاربردهای وقف می‌تواند در زمینه کاهش بیکاری و اشتغال زایی باشد، گفت: شهرستان تالش با وجود ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بسیار متأسفانه در حوزه اشتغال زایی با مشکل مواجه بوده و درصد بیکاری آن بالا است.
نماینده تالش، ماسال و رضوانشهر با اشاره به پیشینه مذهبی و اعتقادات و باورهای مردم تالش و زندگی شیعه و سنی در کنار هم، گفت: مردم این منطقه به وقف اعتقاد دارند باید با فرهنگ سازی و آگاهی بخشی به مردم آنها را با مزایای وقف آشنا کنیم.
وی در ادامه به موضوع فساد و اقدامات خوب انجام شده در این حوزه اشاره و تصریح کرد: باید با قانون گرایی و عمل به قانون زمینه بروز فساد را به حداقل برسانیم.
محمدیاری بر ضرورت وجود تعامل و همکاری برای حل مشکلات مردم تأکید کرد و ادامه داد: باید با گام‌های مؤثر در زمینه بهبود معیشت مردم حرکت کنیم و این موضوع باید برای آحاد جامعه قابل لمس باشد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1537428 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.