خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1533494 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بیشترین قربانیان کرونا در استان مربوط به شهرستان کرمانشاه است

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 14:09
کرمانشاه_ شهرستان کرمانشاه بیشترین قربانیان بیماری کرونا را در بین شهرستان‌های دیگر استان دارد.
درصد،كرمانشاه،نفر،استان

به گزارش خبرنگار مهر، آخرین آمار از ابتلای به کرونا در استان کرمانشاه حکایت از بستری بودن ۴۶۶ نفر در بیمارستان‌ها دارد و در شبانه‌روز گذشته ۱۰۳ بیمار جدید به جمع بستری‌ها اضافه و ۸۹ نفر هم از این مراکز ترخیص شده‌اند.
همچنین بر اساس آمار اعلامی از سوی دانشگاه علوم پزشکی اکثر مبتلایان با ۶۹ درصد و حدود ۵۶ درصد جانباختگان استان از شهرستان کرمانشاه هستند.
پس از کرمانشاه، شهرستان‌های جوانرود با ۵/۴ درصد، اسلام آباد غرب با ۵ درصد، سنقر وکلیایی با ۳/۸ درصد بیشترین سهم مبتلایان در استان را به خود اختصاص داده‌اند.
از نظر جانباختگان نیز، شهرستان‌های اسلام آباد غرب با ۲۲ مورد، هرسین با ۱۶ مورد و جوانرود با ۱۵ مورد مرگ با تشخیص قطعی کووید ۱۹، بیشترین تعداد را در میان شهرستان‌ها به خود اختصاص داده‌اند و در شهرستان کرمانشاه نیز تعداد ۱۶۲ نفر تاکنون جان باخته‌اند.
همچنین ۴۰ هزار نمونه‌گیری در مراکز و بیمارستانها انجام شده است و حدود هفت هزار نفر که تست آنها مثبت شده بستری و بیشتر آنها با حال عمومی ترخیص شدند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1533494 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.