خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1537795 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

انقلاب اسلامی هنر جاوید و ماندگار است

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 14:09
ساری- نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه انقلاب اسلامی هنر جاوید و ماندگار است اظهار داشت: حوزه مقاومت سبب شد تا بینی استکبار به خاک مالیده شود.
هنر،انقلاب،هنرمندان،اسلامي،هنرمندانه،هنري،تكريم،شهيدان

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمدی لائینی پیش ازظهر چهارشنبه در دیدار با جمعی بانوان هنرمند استان با بیان اینکه هنرمندان همانند مجاهدی در حوزه هنر انقلاب اسلامی هستند، هنری که با ۲۲۰ هزار شهید و هزاران جانباز و آزاده پیوند خورده است، افزود: حوزه‌ای به نام مقاومت سبب شد که بینی استکبار به خاک برسد.
وی افزود: جایگاه و ارزش هنر و تأثیر آن کاملاً مشخص بوده زیرا خداوند انسان و جهان را هنرمندانه آفریده است و دریایی از آیات الهی، منظره چشم نواز جنگل و موسیقی زیبای وزش باد و همه چیز طبیعت از هنر است.
وی با بیان اینکه شهیدان هنرمند بودند، افزود: خانواده‌های شهیدان نیز هنرمندان عرصه صبر و استقامت هستند و حضرت امام خمینی (ره) نیز توانست هنرمندانه اهداف سیاسی و اجتماعی انقلاب را مطرح کردند و در دل‌های مردم وارد شود.
آیت الله لائینی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز هنرمندانه در حال اداره امور است زیرا انقلاب اسلامی یک اثر هنری جاوید است.
امام جمعه ساری با اظهار اینکه متأسفانه گاهی ازهنر برای ترویج بی هنری، ظلم و خشونت در جهان استفاده می‌شود، یادآور شد: هنرمندان راستین و واقعی باید پای کار بیایند و هنر واقعی را معرفی کنند.
وی تکریم هنرمندان را همانند تکریم عالمان دانست و گفت: هنر انقلاب اسلامی باید ترویج و نهادینه شود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1537795 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.