خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1557089 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ابراز تردید وزیر خارجه رژیم صهیونیستی درباره اجرای طرح الحاق

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 14:06
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی اجرای طرح این رژیم برای الحاق کرانه باختری به اراضی اشغالی در روز چهارشنبه را بعید توصیف کرد.
اعلام،ائتلافي،الحاق،رژيم،اجراي،طرح،اشكنازي

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، در حالی که کابینه ائتلافی رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه را به عنوان موعد اعلام رسمی اجرای الحاق بخشی از اراضی اشغالی کرانه باختری به سرزمین‌های اشغالی تعیین کرده است، گابی اشکنازی، وزیر خارجه این رژیم و از اعضای حزب ائتلافی آبی و سفید، در مصاحبه با رادیو ارتش اسرائیل درباره اجرای این طرح ابراز تردید کرد.
او اعلام کرد: از دید من بعید به نظر می‌رسد که امروز چنین اتفاقی بیفتد.
فکر می‌کنم امروز چیزی در خصوص گسترش حاکمیت اسرائیل اعلام نخواهد شد.
در نشانه‌ای از بروز شکاف و اختلاف در صفوف کابینه ائتلافی رژیم صهیونیستی بر سر جدول زمان‌بندی اجرای هرگونه الحاق یکجانبه این مناطق که با مخالفت شدید فلسطینیان و برخی قدرت‌های جهانی روبرو شده است، اشکنازی پاسخ پرسش‌های بیشتر مجری را درباره این موضوع به نتانیاهو ارجاع داد.
نتانیاهو روز سه‌شنبه پس از دیدار با نمایندگان آمریکا و گفتگو درباره طرح الحاق در چارچوب طرح صلح خاورمیانه‌ای دونالد ترامپ، اعلام کرد این مذاکرات تا چند روز دیگر ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1557089 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.