خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1530861 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

جایزه ۳۰۰۰ دلاری برای بنا و محمدی

مشرق | ورزشی | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:52
در نشست مجازی اعضای شورای کشتی آسیا مبلغ جایزه بهترین مربیان کشتی این قاره مشخص شد.
كشتي،لغو،جوايز،مسابقات،اعلام،گيران،بني،حميد،مربيان

به گزارش مشرق، وبینار اعضای شورای کشتی آسیا با حضور دولت تورلیخانوف به عنوان رئیس و حمید بنی تیم دبیر کل ایرانی این شورا برگزار شد.
بیشتر بخوانید: جاده انتخابی مسیر موفقیت دوبنده پوشان
در این نشست پیرامون موضوعات مختلف از جمله آغاز برگزاری رقابت‌های کشتی در سال ۲۰۲۰ بحث و تبادل نظر شد که اکثر اعضا با شروع مسابقات مخالفت داشتند، اما حمید بنی تمیم با لغو تمامی رقابت‌ها مخالف بود و پیرامون این موضوع اظهار داشت: اینکه بخواهیم یکباره همه رقابت‌ها را لغو کنیم نمی‌تواند راهکار منطقی و درستی باشد چرا که شاید به لطف خدا این ویروس منحوس از بین برود که اگر این اتفاق مهم رخ دهد به دلیل اعلام عدم برگزاری مسابقات؛ کشتی گیران همان تمرین حداقلی را که در منزل و فضای باز انجام می‌دادند را نیز تعطیل می‌کنند و انگیزه‌ها از بین خواهد رفت، به همین منظور به اعتقاد من می‌شود با ۳ روش این موضوع را مدیریت کرد.
وی تصریح کرد: روش اول اینکه اعلام کنیم تا پایان سال ۲۰۲۰ همه برنامه‌ها انجام خواهد شد، در روش دوم رقابت‌ها را با یک تاخیر مشخص و در زمان مناسب مثلا ۲ ماه قبل از آغاز سال میلادی برگزار کنیم و در روش سوم که بدترین حالت می‌باشد به طور کلی تمام مسابقات لغو شود، اما اینکه از همین امروز خبر لغو همه رویدادها اعلام شود به طور حتم منطقی نیست.
سرپرست پیشین فدراسیون کشتی با بیان اینکه در این وبینار در خصوص جوایز بهترین‌های آسیا نیز تصمیم گیری شد اظهار کرد: قرار شد جوایز بهترین کشتی گیران، مربیان و کشور برتر نیز که ۳۰۰۰ دلار می‌باشد اهدا شود و بر همین اساس محمد بنا و غلامرضا محمدی که در سال ۲۰۱۹ به عنوان برترین مربیان سال شناخته شدند به زودی جوایز خود را دریافت خواهند کرد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1530861 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.