خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1548317 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

خرید مصالح ساختمانی غیراستاندارد در ادارات ایلام ممنوع شد

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:50
ایلام-معاون عمرانی استاندار ایلام گفت: خرید مصالح ساختمانی غیر استاندارد توسط دستگاه های اجرایی ممنوع شده است.
استاندارد،مصالح،ساختماني،استان،ايلام،واحدهاي،كيفيت

به گزارش خبرنگار مهر، احمد کرمی ظهر چهارشنبه در جلسه شورای فنی استان با تاکید بر اینکه نیازمند فرهنگ سازی مقوله استاندارد در جامعه هستیم، گفت: اطلاع رسانی و فرهنگ سازی و مطالبه مصالح ساختمانی استاندارد از سوی مردم منجر به ارتقا کیفیت کالا و خدمات می‌شود.
معاون امور عمرانی استانداری ایلام گفت: طبق مصوبه شورای فنی استان ایلام تمامی دستگاه‌های اجرایی استان و کارفرمایان مکلف شده مصالح ساختمانی مشمول استاندارد اجباری را از واحدهای تولیدی که دارای پروانه استاندارد هستند، خریداری و ناظران وم جریان نیز باید در این خصوص نظارت بیشتری داشته باشند.
معاون ارزیابی انطباق اداره کل استاندارد ایلام در این جلسه گزارشی در خصوص آخرین وضعیت واحدهای تولیدی تیرچه صنعتی در استان و پیشنهادها و راهکارهایی در خصوص ارتقاء کیفیت مصالح ساختمانی در استان ارائه کرد.
فرزانه کریمی بر حضور بازرسان اتحادیه‌ها و اعضای کمیته مصالح ساختمانی در بازرسی از مراکز عرضه مصالح ساختمانی و نظارت و بازرسی بیشتر بر واحدهای صنفی موزاییک، میلگرد و فوم پلی استایرن تاکید کرد و گفت: نظارت بر بازار تنها به وسیله اداره کل استاندارد امکان پذیر نیست و ناظران نظام مهندسی با طلب کردن کالاهای استاندارد و با کیفیت از کارفرمایان و مالکین ساختمان‌ها و پروژه‌های عمرانی باید بیشتر همکاری کنند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1548317 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.