خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1548044 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بروز مرادی رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان کردستان شد

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:50
سنندج – بروز مرادی با کسب اکثریت آرا برای چهار سال آینده به عنوان رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان کردستان انتخاب شد.
هيأت،موتورسواري،اتومبيلراني،كردستان،استان،مرادي،برزو

به گزارش خبرنگار مهر، مجمع انتخاباتی هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان کردستان ظهر امروز چهارشنبه در سنندج برگزار شد و طی آن برزو مرادی برای مدت زمان چهار سال آینده به عنوان رئیس این هیأت انتخاب شد.
در جریان برگزاری این مجمع انتخاباتی که با حضور سه کاندیدا از جمله خبات حسامی، برزو مرادی و جهانفرد کاظمی برگزار شد، برزو مرادی با کسب ۱۰ رأی از ۱۲ رأی مأخوذه به عنوان رئیس هیأت استان انتخاب شد.
بر اساس اعلام اداره کل ورزش و جوانان کردستان پیش از این نادر اسدی سرپرست هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان کردستان بود که از کاندیداتوری برای سکانداری این هیأت انصراف داد.
رئیس جدید هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی کردستان هم با بیان اینکه آمار تصادفات در ایران بالا است، افزود: باید با هدایت جوانان به سمت پیست‌های موتورسواری و اتومبیلرانی و فراهم کردن شرایط برای تخلیه انرژی آنان، از تصادف‌ها بکاهیم.
بروز مرادی بر لزوم استفاده از تجارب دیگر استان‌ها در این رشته ورزشی تاکید کرد و اظهار داشت: با استفاده از ظرفیت دستگاه‌های مختلف به ویژه پلیس راهور، می‌توان زمینه ساماندهی این ورزش و پیشرفت آن را فراهم کرد.
وی ضمن اشاره به لزوم حمایت از هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان کردستان، یادآور شد: با برگزاری مسابقات خیابانی قانونمند و جذب جوانان برای پیوستن به رشته ورزشی موتورسواری و اتومبیلرانی، ضمن تخلیه انرژی قشر جوان، می‌توان از بسیاری از تصادف‌ها ممانعت کرد.
وی در پایان گفت: فعال سازی هیأت‌های شهرستانی و تلاش برای شناسایی و جذب استعدادهای جوان از جمله اولویت‌های هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان کردستان به شمار می‌رود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1548044 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.