خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1548317 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

حوزه فرهنگ و هنر یکی از بهترین ظرفیت‌ها برای نفوذ در دل‌ها است

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:50
کرمانشاه_ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه حوزه فرهنگی و هنری را یکی از بهترین ظرفیت‌ها برای نفوذ در دل‌ها دانست.
جوانان،استان،فرهنگي،اسلامي،ارشاد،اداره،قرار،بهرمند،علما،نيل،كرم…

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما ظهر امروز در دیدار با مدیرکل و معاونین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بر اهمیت توجه به خواسته‌های جوانان و روشنگری آنان تأکید کرد و اظهار داشت: فضای مجازی کشور ظرفیت بسیار خوبی برای نیل به اهداف فرهنگی نظام است لذا باید به صورت علمی وارد این فضاها شده و با مدیریت صحیح بسترها را برای آموزش جوانان و آشنایی آنان با معارف عمیق الهی فراهم کنیم.
وی افزود: دستورات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر لزوم تحول جوانان را مورد توجه قرار دهیم و از موقعیت‌های خوب پیش رو برای جذب جوانان بهرمند شویم، چرا این شرایطی که در اختیار ما قرار دارد در طول تاریخ بی نظیر بوده است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به لزوم درک جوانان برای رسیدن به جامعه ایده آل عنوان کرد: برخی جوانان امروز نه شغل دارند و نه خانواده‌ای تشکیل داده‌اند، طبیعی است که آن جوان نسبت به برخی مسائل شاکی باشد، باید خودمان را به جای آن جوان قرار دهیم، بعد برای آنها تصمیم بگیریم.
آیت الله علما حوزه فرهنگی و هنری را یکی از بهترین ظرفیت‌ها برای نفوذ در دل‌ها دانست و تصریح کرد: باید از تأثیر شگرف تئاتر، موسیقی، سینما و هنرهای تجسمی برای نیل به اهداف بلند انقلاب اسلامی بهرمند شویم و با این عناصر جوانان را به سوی ارزش‌ها جلب کنیم.
بهرام فاضلی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از برنامه‌های اجرایی، اظهار داشت: در سال ۹۸ برنامه‌های خوبی در استان اجرا شد که از جمله آنها می‌توان به تئاتر مرصاد اشاره کرد که با حضور ۳۸۳ هنرمند از سراسر کشور و به مدت سه شبانه روز در شهرستان اسلام آباد برگزار شد و علاوه بر تحول فرهنگی در صنعت گردشگری تأثیر به سزایی داشت.
وی افزود: در سال گذشته بیش از ۲۱ هزار جلد کتاب در حوزه‌های مختلف مذهبی، فرهنگی و علمی از سوی اداره ارشاد اسلامی استان هدیه شده است.
این مسئول عنوان کرد: در سال ۱۳۹۸ بیش از ۱۱ میلیارد تومان یارانه کاغذ بین مطبوعات استان توزیع شده است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1548317 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.