خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1556904 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

توصیه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی از مصادیق امر به معروف است

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:50
بیرجند-نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: توصیه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شرایط فعلی ضروری و از مهمترین مصادیق امر به معروف است.
مجلس،كرونا،درميان،خسروي،بهداشتي،رهبر،مسائل،موضوع،اقتصادي

به گزارش خبرنگار مهر، حسین خسروی اسفزار صبح چهارشنبه در شورای اداری شهرستان درمیان اظهارکرد: هر چند کرونا در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی و روابط بین عموم مردم تغییراتی را ایجاد کرده است ولی امیدواریم که در نهایت خیر برای مردم ما رقم بزند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس بیان‌کرد: بسیاری از کسانی که در حل مشکلات اقتصادی کشور امید به خارج از کشور داشتند در موضوع کرونا مشاهده کردند آمریکایی‌ها در حل مسائل خود درمانده‌اند.
خسروی اسفزار ادامه‌داد: آمریکا که به عنوان یک ابرقدرت مطرح بوده است امروزه در موضوع تهیه امکانات اولیه بهداشتی چون یک ماسک ساده درمانده است.
وی با تأکید بر اینکه آمریکایی‌ها حتی مسائل اولیه حقوق بشر را نیز مراعات نمی‌کنند، گفت: رئیس جمهور آمریکا در موضوع درمان بیماران مبتلاء به کرونا با صراحت بیان می‌کند که بیماران مسن و کهنسالان را درمان نکنید.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروزه یکی از مهمترین مصادیق امر به معروف و نهی از منکر رعایت مسائل بهداشتی در پیشگیری از ابتلاء ویروس کرونا است، اظهارکرد: باید خانواده، دوستان و همکاران را توصیه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی کنیم چنانچه رهبر معظم انقلاب نیز تأکید داشتند که در جلسات کاری از ماسک استفاده می‌کنند.
خسروی اسفزار بیان‌کرد: براساس مشاهدات یک ماه گذشته، اولویت همه نمایندگان مجلس جدید حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و جامعه است که این انگیزه با پیام رهبر معظم رهبر انقلاب در افتتاحیه مجلس مضاعف شد.
وی با بیان اینکه در انتخابات مجلس شورای اسلامی مردم خراسان‌جنوبی بیش از نُرم کشوری در انتخابات مشارکت کردند، یادآور شد: اگر می‌خواهیم به موفقیت و پیشرفت برسیم باید از کارهای جزیره‌ای پرهیز کرده و با وحدت امور را پیش ببریم.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1556904 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.