خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1548317 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

حضور خادمان حرم رضوی در دانشگاه آزاد ایلام

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:50
ایلام-خادمان حرم رضوی در دانشگاه آزاد ایلام حضور یافتند.
دانشگاه،ايلام،آزاد،امام،حرم،رضا

به گزارش خبرنگار مهر، در آستانه ولادت باسعادت امام رضا (ع)، صبح امروز خدام حرم مطهر رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام حضور یافته و با حمل پرچم گنبد حرم مطهر حضرت امام رضا (ع)، فضایی سرشار از عطر رضوی را ایجاد کردند.
در این مراسم رئیس دانشگاه آزاد ایلام با قدردانی از حضور خدام حرم رضوی در دانشگاه آزاد ایلام، گفت: حضرت امام رضا (ع) برکت کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
محمد میرزایی حیدری با اشاره به اینکه دانشگاه از برنامه فرهنگی استقبال می‌کند، گفت: حضور پرچم گنبد مطهر حرم امام هشتم موجب خیر و برکت در استان و دانشگاه آزاد ایلام است.
اجرای صلوات خاصه حضرت امام رضا (ع) و مولودی‌خوانی از اهم برنامه‌های اجرا شده در این مراسم بود.
همچنین در این مراسم از دکتر موسی نژاد از خیرین دانشگاهی و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد ایلام تقدیر به عمل آمد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1548317 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.