خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1533494 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

آزادسازی کامل محور فین - کاشان نیاز به تملک ۷۰ هزار مترمربعی دارد

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:50
کاشان - شهردار کاشان گفت: آزادسازی کامل محور فین کاشان نیاز به تملک و آزاد سازی بیش از ۷۰ هزار متر مربع زمین دارد.
كاشان،محور،فين،آزادسازي،پروژه،بلوار،اشاره،عمراني،گردشگري،شهيد

سعید ابریشمی راد در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به تأثیر محور فین بر توسعه گردشگری کاشان اظهار داشت: محور فین یا همان خیابان امیرکبیر کاشان به دلیل قرارگیری باغ تاریخی و جهانی فین کاشان در انتهای این مسیر از نظر توسعه گردشگری و دسترس پذیری یک محور مهم است که هیچ جایگزینی ندارد.
وی با بیان اینکه آزاد سازی کامل این محور ۲۶ سال است که متوقف مانده است، ابراز داشت: برای آزادسازی کامل محور فین کاشان نیاز به تملک و آزادسازی بیش از ۷۰ هزار متر مربع از اراضی و املاک این محور است.
شهردار کاشان با اشاره به اینکه میزان اعتبار لازم برای این امر مقدار بسیار بالایی است، خاطرنشان کرد: این میزان زمین برای آزادسازی فقط ۲۰ درصد کل محور را تشکیل می‌دهد.
وی با بیان اینکه شهرداری کاشان برای انجام این مهم جلسات متعددی را با تصمیم گیرندگان حوزه بانکی برای تأمین اعتبار این پروژه برگزار کرده است، بیان داشت: طرح توجیهی این پروژه برای فراهم شدن منابع آزادسازی به شورای پول و اقتصاد بانک مرکزی ارسال شده است.
بن‌بست ۲۶ ساله آزادسازی محور فین تلخ و آزاردهنده است
ابریشمی راد با اشاره به اینکه بن‌بست ۲۶ ساله آزادسازی محور فین تلخ و آزاردهنده است، یادآور شد: امیدواریم با اقدامات انجام شده و همکاری و کمک دستگاه‌های ذی‌ربط بتوانیم این پروژه را برای رفاه حال مردم و توسعه اقتصادی و گردشگری شهر کاشان به زودی آغاز کنیم.
وی همچنین با بیان اینکه ارتقای سطح کیفی پروژه‌های عمرانی از جمله مهمترین اولویت‌های مدیریت شهری است، تاکید کرد: به این منظور سعی شده است در انجام پروژه‌های عمرانی شهرستان کاشان از مشاورین و پیمانکاران خبره و زبده در این عرصه استفاده کنیم.
کاهش بار ترافیک بلوار قطب راوندی و بلوار شهید خادمی
شهردار کاشان با اشاره به برخی پروژه‌های عمرانی کاشان افزود: پروژه زیرگذر سپهبد شهید قاسم سلیمانی یکی از این پروژه هاست که نقش مهمی در کاهش بار ترافیک بلوار قطب راوندی، بلوار شهید خادمی و جاده کمربندی دارد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1533494 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.