خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1548044 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

خیران برای ساخت زائرسرای استان سمنان در مشهد پای‌کار باشند

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:50
سمنان- استاندار سمنان با تأکید بر اینکه خیران برای ساخت زائرسرای این استان در مشهد مقدس پای‌کار باشند، گفت: تسریع درروند ساخت زائرسرا در اولویت کار دستگاه‌های اجرایی مربوطه قرار گیرد.
ساخت،سمنان،زائرسرا،مشهد،استان،زائرسراي

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا آشناگر پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه بررسی وضعیت ساخت زائرسرای استان سمنان در مشهد مقدس به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه روند ساخت زائرسرای استان در مشهد باید تسریع یابد، اظهار داشت: خیران برای ساخت این زائرسرا پای‌کار باشند و از ظرفیت ویژه آنان برای تأمین منابع مالی موردنیاز بهره‌گیری شود.
وی با تأکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی مربوطه برای تسریع در ساخت این زائرسرا از تمام توان موجود استفاده کنند، تصریح کرد: در سال‌های گذشته تمامی استان‌های کشور اقدام به ساخت زائرسرا در مشهد مقدس کردند و این طرح‌های عمرانی از پیشرفت فیزیکی خوبی هم برخوردار است.
استاندار سمنان در ادامه افزود: این در حالی است که پروژه ساخت زائرسرای استان سمنان در مشهد از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار نیست و باید برای رفع این مسئله برنامه‌ریزی دقیق داشته باشیم.
آشناگر با تاکید بر اینکه شهرداری سمنان، سازمان صنعت، معدن و تجارت و شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان باید تعهدات خود در ساخت این طرح مهم عمرانی عملیاتی کنند، خاطرنشان کرد: با احداث این زائرسرا ضمن تکریم زائران، زمینه‌های صرفه‌جویی در هزینه‌های سفر نیز فراهم می‌شود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1548044 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.