خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1548044 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

راهکار سه‌گانه نماینده ایران در شورای کشتی آسیا مطرح شد

مهر | ورزشی | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:50
وبینار اعضای شورای کشتی آسیا با حضور دولت تورلیخانوف به عنوان رئیس و حمید بنی تمیم دبیر کل ایرانی این شورا برگزار و پیشنهادات اعضا در خصوص لغو مسابقات بررسی شد.
لغو،كشتي،جوايز،مسابقات،آغاز،اعلام،تميم،بني،مربيان

به گزارش خبرنگار مهر، در این نشست موضوعات مختلفی از جمله آغاز رقابتهای کشتی در سال ۲۰۲۰ به بحث و تبادل نظر گذاشته شد که اکثریت اعضا با آغاز تمامی مسابقات مخالف بودند.
البته حمید بنی تمیم دبیر کل ایرانی شورای کشتی آسیا در این نشست اعلام کرد با لغو تمامی رقابتها مخالفت کرد و اظهار داشت: اینکه بخواهیم بطور کلی تمامی رقابت ها را لغو کنیم، راهکار منطقی و درستی نیست، چرا که شاید موج شیوع این ویروس بزودی کاهش یابد.
به گفته نماینده ایران اگر این اتفاق رخ دهد به دلیل تعطیلی و لغو کلی مسابقات، کشتی‌گیران نیز همان تمرین حداقلی و انفرادی را در شهر و دیار خودشان را هم تعطیل می کنند و در نهایت شوق و انگیزه آنها برای ادامه کار تحت تاثیر منفی قرار می گیرد.
به همین دلیل می توان با اجرای ۳ روش این مساله را مدیریت و برطرف کرد.
بنی تمیم ادامه داد: روش اول اینکه اعلام کنیم تا پایان سال ۲۰۲۰ همه برنامه ها انجام خواهد شد و در روش دوم رقابت ها را با یک تاخیر مشخص و در زمان مناسب مثلا ۲ ماه قبل از آغاز سال میلادی برگزار کنیم.
در روش سوم که بدترین حالت است نیز می توان به کلی تمام مسابقات را لغو کرد اما اینکه از همین امروز خبر لغو همه رویدادها اعلام شود اصلا منطقی نیست.
سرپرست پیشین فدراسیون کشتی با بیان اینکه در این وبینار در خصوص جوایز بهترینهای آسیا نیز تصمیم گیری شد، اظهار کرد: مقرر شد جوایز بهترین کشتی گیران، مربیان و کشور برتر نیز که ۳۰۰۰ دلار است، اهدا شود و بر همین اساس محمد بنا و غلامرضا محمدی که در سال ۲۰۱۹ به عنوان برترین مربیان سال شناخته شدند به زودی جوایز خود را دریافت خواهند کرد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1548044 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.