خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1537500 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بررسی پیشنهادات ایران در وبینار فدراسیون جهانی وزنه‌برداری

مهر | ورزشی | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:50
نشست آنلاین کمیته آموزش، پژوهش و مربیان فدراسیون جهانی وزنه‌برداری فردا با حضور نماینده ایران برگزار می‌شود.
فدراسيون،بيرانوند،محسن،جهاني،مربيان

به گزارش خبرگزاری مهر، نشست هم اندیشی کمیته آموزش، پژوهش و مربیان فدراسیون جهانی وزنه‌برداری بصورت وبینار و با حضور محسن بیرانوند دبیر فدراسیون وزنه‌برداری کشورمان فردا (پنجشنبه) برگزار می‌شود.
پیش از این قرار بود این نشست به صورت حضوری در بوداپست مجارستان برگزار شود، ولی به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد.
در این نشست موضوعاتی که محسن بیرانوند به اعضای کمیته آموزش، پژوهش و مربیان فدراسیون جهانی پیشنهاد داده بود، مورد بحث و بررسی و در نهایت تصمیم گیری قرار خواهد گرفت.
انتخاب بهترین مربی جهان، روز بین‌المللی و راه اندازی موزه وزنه‌برداری، پیشنهاداتی بود که توسط نماینده کشورمان طرح شده و در این جلسه درباره آن تصمیم گیری می شود.
محسن بیرانوند در این نشست طرح راه اندازی کمیسیون ورزشکاران را نیز مطرح خواهد کرد که هم اکنون فدراسیون جهانی فاقد چنین کمیسیونی است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1537500 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.