خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1557089 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دومین جلسه تخصصی طرح سامانه جامع موسسات فرهنگی قرآن و عترت

مهر | دین و اندیشه | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:47
دومین جلسه بررسی طرح سامانه جامع موسسات فرهنگی قرآن و عترت با حضور مدیران ، معاونین و کارشناسان معاونت قرآن و عترت برگزار شد.
موسسات،ثبت،اطلاعات،طرح،قرآن،جلسه،نظارت،بررسي،عترت،سامانه،الكترو…

به گزارش خبرگزاری مهر، دومین جلسه بررسی تخصصی طرح سامانه جامع موسسات فرهنگی قرآن و عترت با حضور مدیران، معاونین و کارشناسان دفتر برنامه ریزی، آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت و روح الله مطهری به عنوان مجری طرح در سالن اجتماعات این معاونت برگزار شد.
در این جلسه که با هدف ارائه نقطه نظرات کارشناسان تخصصی در حوزه های صدور مجوز ، نظارت ، آموزش و حمایت برگزار شد بر لزوم تسریع در روند عملیاتی شدن سامانه جهت شفافیت و سهل الوصول بودن ثبت اطلاعات موسسات تاکید شد.
فرایند صدور مجوز، تمدید پروانه فعالیت، نظارت و ارزیابی عملکرد، ثبت اطلاعات و ارائه گزارشات میدانی و همچنین نحوه برگزاری کلاسها و آزمون های آموزشی الکترونیکی و ثبت کلیه اطلاعات مربوط به انواع حمایتها از موسسات از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
کلیات این طرح عبارت است از :
۱.طراحی و پیاده سازی داده ها اعم از ثبت اطلاعات هویتی ارکان موسسه ( مدیران ، مربیان و کادر اجرایی ) و قرآن آموزان
۲.طراحی و اجرای رتبه بندی موسسات
۳.
امکان برگزاری دوره های توانمندسازی و آموزشهای آنلاین
۴.امکان ثبت اطلاعات حمایتی موسسات
۵.امکان نظارت و ارزیابی و گزارش گیری الکترونیکی
در این جلسه آقایان اسماعیلی ، شیخ ویسی ، حسین زاده ، بابامرادی، کریمی ،ساجدی، رضوی زادگان و تابعی حضور داشتند و به بیان نقطه نظرات خود پیرامون این طرح پرداختند.
خاطرنشان می‌شود طرح فوق از جمله طرح‌های پیشنهادی موسسه مهد قرآن حضرت جوادالائمه (ع ) استان یزد می باشد و قرار است پس از بررسی های کارشناسی بصورت آزمایشی در سطح موسسات اجرایی شود .برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1557089 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.