خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1533244 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

برنامه های دهه کرامت از طریق شبکه های اجتماعی هم پخش می‌شود

مهر | دین و اندیشه | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:47
دبیر ستاد مناسبت های ویژه آستان قدس رضوی گفت:برنامه های دهه کرامت ضمن پخش شدن از طریق صداوسیما  از طریق شبکه های اجتماعی هم به صورت زنده پخش می شود.
امام،برنامه،رضا،آستان،رضوي،قدس،حرم،پويش،حضور،غلام،كرامت

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام محسن بذرگری دبیر ستاد مناسبت های ویژه آستان قدس رضوی درباره برنامه های آستان قدس رضوی در روزهای پایانی دهه کرامت و شب ولادت امام رضا (ع) گفت: امسال حضور زائران را کمتر از قبل داریم اما در شهر شور و شوق این دهه وجود دارد و شهر مشهد چراغانی شده است.در سال جاری حدود ۳۰ کاروان به محلات مختلف شهر مشهد رفتند.
بذرگری درباره برنامه های آستان قدس رضوی در حرم امام رضا (ع) گفت: در حرم مطهر برنامه شکوه رضوان در حال برگزاری است، این برنامه بستر اصلی اش از طریق رسانه هاست که در شب ولادت از قبل نماز تا بعد از اقاماه آن ادامه خواهد داشت.همچنین امسال یک پویش ویژه خواهیم داشت که برای آن سخنرانی حجت الاسلام شهاب مرادی در شب میلاد امام رضا (ع) انجام می شود.
این پویشی را هم به صورت سراسری دنبال خواهیم کرد، نام این پویش «سلام بر امام» است.
وی با اشاره به اینکه قرائت زیارت امین در راستای یکی از برنامه پویش سلام بر امام است یکی از اهداف این پویش را یادکردن شهید قاسم سلیمانی عنوان کرد.
بذرگری درباره برنامه های کشوری مجموعه آستان قدس رضوی گفت: ویژه برنامه هایی را هم در کشور داریم، که با حضور پرچم امام رضا در اماکن مختلف دنبال می شود.
به همین منظور کاروان های «زیر سایه خورشید» به همراه پرچم بارگاه امام رضا (ع) در مجموعه کارخانجات تولید کننده کالای ایرانی حضور پیدا می کنند و از آنها تکریم خواهند کرد.
دبیر ستاد مناسبت های ویژه آستان قدس رضوی تصریح کرد: برنامه های دهه کرامت ضمن پخش شدن از طریق صداوسیما از طریق شبکه های اجتماعی هم به صورت زنده پخش می شود.
[برنامه هایی که توسط آستان قدس رضوی در حرم امام رضا (ع) اجرا می شود و برای رعایت شرایط کرونایی وکمی امکان حضور افراد در حرم امام (ع) این برنامه از طریق شبکه های اجتماعی پخش می شود.]
در بخش دیگری مجید خداوردی از خادمان حرم امام رضا (ع) هم در برنامه صبح گفت و گو گفت: امسال با تدابیری که اندیشیده شده است با وجود شرایط بیماری کرونا، زائران به ویژه مشهدی ها وارد صحن ها می شوند و ابراز اردات می کنند.
وی در بخش دیگری امام رضا (ع) را با کرامت توصیف کرد و حکایت غلام و اربابی را نقل کرد که در آن حاجت غلام با یک دعای قلبی و درخواست از امام رضا (ع) برآورده شد و اربابش او را بالای سر مزار امام هشتم آزاد کرد و برای ازدواج و تشکیل زندگی غلام کمکش کرد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1533244 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.