خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1548044 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

عمدی بودن حادثه کلینیک تا به این لحظه محرز نشده است/ احضار ۴ نفر

مهر | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:46
جانشین رئیس پلیس پایتخت گفت: تا به این لحظه عمدی بودن حادثه کلینیک سینا اطهر برای پلیس محرز نشده است و تنها ۴ نفر برای ارائه توضیحاتی نزد پلیس احضار شده اند.
نفر،پليس،كلينيك،ماجرا،حادثه،هداوند،احضار،شريعتي

سردار حمید هداوند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تا به این لحظه از نظر پلیس حادثه انفجار و آتش سوزی در بیمارستان سینا اطهر واقع در خیابان شریعتی تهران غیرعمدی بوده است و شایعاتی که در فضای مجازی مبنی بر انفجار عمدی و یا مسائل این چنینی مطرح می‌شود، قابل اعتنا نیست.
وی افزود: در راستای روشن شدن ابعاد بیشتر ماجرا، پلیس چهار نفر از عوامل این کلینیک را (مدیرعامل، مدیر داخلی، مدیر تصویربرداری و متصدی سانترال) احضار کرده است.
جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ بیان کرد: احضار کردن این افراد به معنی بازداشت و یا دستگیری نیست.
همچنین این افراد از دیدِ پلیس متهم نیستند؛ تنها به عنوان مطلع نزد پلیس فراخوانده شدند تا توضیحاتی را در رابطه با این ماجرا و شرایط قبلی کلینیک ارائه دهند.
سردار هداوند بیان کرد: اظهارات این چهار نفر به حضور مقام قضائی می‌رسد و از این جای ماجرا مقام قضائی باید تشخیص دهد که این افراد و یا افراد دیگر متهم هستند یا خیر تا در صورت لزوم دستور برای بازداشت آنها را صادر کند.
به گزارش خبرنگار مهر، شب گذشته حادثه انفجاری در کلینیک سینا اطهار واقع در خیابان شریعتی رخ داد که طی این حادثه ۱۹ نفر فوت کردند و ۲۳ نفر مصدوم شدند که هفت نفر از مصدومان، هنوز در بیمارستان شهدای تجریش حضور دارند تا وضعیت جسمانی‌شان بهتر شود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1548044 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.